Skocz do zawartości

jakie enduro najlepsze dla dziewczyny! 50-70????


annuska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RX z 95 roku spokojnie sprowadzi do 3000 zł. Za 3500 mozna mieć młodszy rocznik + 500 zł rejestracja.

 

polecam link http://www.motoscout24.autoscout24.de/Public/List.aspx

 

Jeśli sprowadzisz mi w bardzo dobrym stanie za 3 tys to kupię bankowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc moge jedynie powiedziec czego nie kupowac ... na własnym porzykładzie

nie warto brać 50tek bo są drogie , nie warto kupować 80 z rocznika 1988 1989 i tak do 93 ... nie kupuj również efektownie wygladających wysokich crossów są niebezpieczne sugeruje jakiś nowszy serwisowany może yamahe :) pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc moge jedynie powiedziec czego nie kupowac ... na własnym porzykładzie  

nie warto brać  50tek bo są drogie , nie warto kupować 80 z rocznika 1988 1989 i tak do 93 ... nie kupuj również efektownie wygladających wysokich crossów są niebezpieczne   sugeruje jakiś nowszy serwisowany może yamahe :) pozdrawiam  :P

 

dlaczego sadzisz ze rocznik '88-'93 jest niczego nie wart??? z rocznika np '90 mozna wyrwac naprawde fajny, tani, bezawaryjny sprzet, o dobrych osiagach i do tego czesci sa tansze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alekoles napisał ...nie lubie jak ktos mnie cytuje ej dziewczyna chce kupic sobie krosa na pewno po to żeby pojedżdzić sobie po lasku wziąć z tyłu kumpele itd ... nie doradzajcie jej starych gratów gdzie trzeba wuchte robic ... co do wysokich krosów nadal się upieram lepiej kupic 125 nizszy i sprawny młody niz starego pryka za 2000 :) :) :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: z twojej wypowiedzi wywnioskowalem ze lepiej kupic enduro 125 niz crossa 125 do jazdy po ulicy moze tak ale napewno nie na tor a poza tym jaki ma byc cross ktory musi pokonywac ogromne skoki. niski? :lol: :lol:

a poza tym siedziales kiedys na takim "wysokim" crossie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi podoba sie bardzo dtka. koniecznie chce 50-tke, bo mam tylko karte motorowerowa, z reszta na poczatek to po co mi wiekszy! racje mial Alekoles, bo motor musi nadawac sie do jazdy po ulicy i konieczne jest drugie siedzonko! niekoniecznie dla kolezanek :-)

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 21:02 ]

wszyscy polecaja mi tske, wiec musi w niej cos byc :) , a RX poogladam i poszukam w necie, moze na allegro cos bedzie! a najtanszy, najlzejszy i najnizszy zarazem :P z tych wszystkich jest ktory Waszym zdaniem?? dt, ts czy rx????

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 21:10 ]

Zmartwiliscie mnie tym,ze dtka jest dla mnie niedobrym motorkiem, bo jedna mi sie spodobala, ale jesli wszyscy mowia,ze jest ciezka to nie ma sensu :) Musze poogladac rx, bo bardzo duzo osob mi go poleca! JEDEN KOLEGA ZAPYTAL CO NA TO RODZICE! mAMA MYSLALA,ZE BEDE CHCIALA simsonka:),ale szybko wybilam jej to z glowy!!! dla nich liczy sie, aby miala 2 siedzenia, byla niedroga, niska, a za razem dobra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta gielda macie absolutna racje! musze poprosic Enduroboja, zeby mnie ze soba zabral! przede wszystkim musze zobaczyc jakie maja gabaryty i jak wygladaja, czy sa ciezkie! wiadomo,ze na zdjeciu to nie to samo co normalnie!

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 21:19 ]

koniecznie niski, lekki, a jakby sie jeszcze dalo to,zeby byl w granicach 2000-4000. najlepiej tak za 2500,3000! a nie zgadzam sie,ze lepiej kupic 125 za 4000, niz motorek maly znaczy50, za te same pieniadze! ja chce maly motorek, a nie wielka krowe! moc jest wazna, ale nie teraz, kiedy to bedzie moj pierwszy motor, bo przeciez nie mam jeszcze zbyt duzego doswiadczenia!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...