Skocz do zawartości

wfm tuning


bogdan3211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj na forum jest paru zapalencow majacuch "chopla" na punkcie orginalow i chyba ndwyzke finansowa i mysla ze wszystko mozna zrobic i zalatwic <nieprzecze > nie jestem za niszczniem orginalow !! ale motorki mozna porobic po swojemu z glowa i umiarem i mozna cos z tego poczciwego zrobic . ani scigacza ani traji ani krosa fachowego z tego niezrobi < ale jak myslicice jak sie scigali na wfm czy wsk w 80 latach to na czym na orginalach ?? czy leeko podrasowanych i zrobionych do tego do czego mialy slozyc !! jak sie niema kasy ani mozliwosci to sie robi co mozna . aj jak sie ma kase to reszte ma sie w dupie !

 

i jeszcze do pana Qlera jak niewiezysz to ci wysle na poczte a szczene bedziesz podnosic z ziemi. ja widzac ja pierwszy raz z 10 metrow niedowiezalem ze to cz przerobiona na scigawe dalbym se rece poucinac gdyby nie silnik , ze to japonia!!

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak myslicice jak sie scigali na wfm czy wsk w 80 latach to na czym na orginalach ??

a jak myślisz ile lat miały wtedy te sprzety?? głupoty gadasz... ok, w latach kiedy ty wchodziłeś po drabinie na nocnik to może i był materiał na przeróbki, ale teraz...?? no nie zgodze sie z tobą. chcesz przerabiać - kup se ogara i zrob z tego choppera, trial, cokolwiek. mniejsze zło. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiezysz to ci wysle na poczte a szczene bedziesz podnosic z ziemi

No to slij, maila masz w profilu do mnie.

I nie sadze zebym cokolwiek musial zbierac, bo juz samo to ze ma tlumiki od Cebry mowi samo za siebie, ze czlowiek ktory to przerabial mial marne pojecie o tym. Przeciez wydechy do 2T musza byc specjalnie zaprojektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie niema kasy ani mozliwosci  to sie robi co mozna  . aj jak sie ma kase  to reszte ma sie w dupie !

 

na przerobke te trzeba miec troche kasy ja w swoja WSK wpakowalem jakies 600zł i tak tego zbytnio nie widac ale przez pola smigne :lol: tył widac na awatarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaMart napisał:  

ale jak myslicice jak sie scigali na wfm czy wsk w 80 latach to na czym na orginalach ??

No więc tak:

Możliwość pierwsza to taka że były to motocykle seryjne z limitowanej edycji terenowej!

Możliwość druga: Motocykle przechodziły tuning OPARTY NA DOKŁADNYCH DANYCH, OBLICZENIACH, ZDJĘCIACH i z montowaniem ich w warunkach porzędnego warsztatu!

RAczej nie startowano na wsk-ach z doklejonymi błotnikami, wstawionym niepasującym zawieszeniem i z obciętymi kablami bo Full Cross nie ma światał :):D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja się wypowiem bo kilka przerubek wsk mam za sobą:) silnik wsk 125, wfm 125 jest beznadziejny w oryginale :/ szkoda go zakłądac bo niepojedizesz wiecej niż 50 na dobrych oponach i przełożeniach:/ wsk 175 jest troche lepiej bo 80km/h już wystarcza:)

 

rama: za niskie zawieszenie to raz 2 główka ramy jest za słaba :/ ogulnie kupa a nie materiał na crossa :P

 

 

dobra przerubka silnika połączona z kompleksowym remontem około 600zł i w góre:/

przerubka innych elementów zawieszeń po najmnieszej lini oporu 500zł :/

 

 

ceny dla kogoś kto nie ma nic w swoim garażu i nie ma żadnego doświadczenia, czyli dla ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
KubaMart napisał:

cz 350 przerobiona na scigacza profesjonalnie

 

 

 

Jeśli możesz to wstaw fotkę na forum jestem neutralny w tym temacie' date=' ale chętnie zobaczę taki motocykl.[/quote']

 

ja tez jestem neutralny i chce zobaczyc z ciekawosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gucio.motocyklista

Też chętnie bym zobaczył te foty.

 

Co do wfm tuning-kompletne okropienstwo i bezduszność.....blleeeee...mdli mnie jak widzę poprzerabiany kawałek polskiej motoryzacji(to jest moje zdanie)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...