Skocz do zawartości

:) 125:) i kolo:)


heciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie wracając jeszcze do Aprili Af1. Sam mam taki pękny egzemplarz. W każdej Af1 po 88 roku montowany był silnik Rotax 123 taki sam jak w RS.

 

Jeśli chodzi o stawianie na tylnią gume to nie ma z tym żadnych problemów. Kilka razy udało mi sie nawet przejechać do 8-10 m. Moc samego silnika w zupełności wysstarcza do poderwania motocykla, jesli ktos na dodatek umie balansowac ciałem może z powodzenie jeżdzić na jedym kole.

 

Co do stawiania na przednim kole to tez jest to możliwe w Af1. Qmpel ma RG 125 i robi to całkeim dobrze.

 

Wszystki tricki jednak w bardzo dużym stopniu zależą od umiejętności kierowcy. Jeśli nie bedzie umiał dobrze jeżdzic na motorze a bedzie chciał sie popisac i mu nie wyjdzie to na 90 % każdy zwali za to wine na sprzet.

 

Pzdr dla wszystkich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(sprobowalem kilka razy i wiecej nie meczylem bo po co ?? )

 

No to ja juz wiem ze nie w mototcyklu problem. Jak po co?? Przeciez sam piszesz ze chcesz postawic na gume i sie da bo widziales. Nie bedziesz nigdy dobry jak zamiast sie uczyc bedziesz suzkal maszyny ktora zrobi to za ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wszytstko sie niszczy od jazdy na gumie?? czy wiecie jak obciązona jest skrzynia biegów jak naped??

to straszne 8O ale co to znaczy , ze sie niszczy? 8O kurde, biedne motorki ... nie wiedzialem, że przeze mnie cierpią :oops:

 

Dobra pojemnosc na stawiane na koło to koło 600 i 4takt.

a 600- ki sie nie niszczą? no to troche mnie pocieszyłeś :roll:

 

opowiedz cos jeszcze o tym, Sansej :P

 

 

 

 

:-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Wiecie jak wszytstko sie niszczy od jazdy na gumie?? czy wiecie jak obciązona jest skrzynia biegów jak naped?? Dobra pojemnosc na stawiane na koło to koło 600 i 4takt.

 

a litry to już nie są dobre? uuu, współczuję stunterom - takie zniszczone maszyny mają :roll:

 

motór to się niszczy zawsze, nawet jak stoi w garażu :lol: więc lepiej niszczyć go katując, przynajmniej jakiś fun jest, niż żeby rdzewiał w garażu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my tutaj sie nie bedziemy rozczulac nad sprzetami tylko odpowiadamy na konkretne pytanie : "czy da sie postawic 125 na kolo" , nad tym sie zastanawiaj. Przeciez kazdy wie ze motur sie niszczy przy takiej jezdzie. Jezeli tak bardzo zal ci sprzeta to wsadz go do garazu, przykryj pokrowcem i odslaniaj tylko w niedzele do kosciola, po co niszczyc maszyne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowana 125 ma koło 34km!!!!

prawdziwa skarbnica wiedzy z ciebie ;) moze książke napiszesz ? :)

 

tylko mistrzu zapomniałeś, że małe pojemnosci to przede wszystkim 2 T i tam nie ma się co przejmowac systemem smarowania silnika podczas jazdy na kole, a przy " 600-kach 4T " trzeba o tym pomysleć :)

 

ps. no chyba ze ta 125-ka ma zbiorniczek na olej umieszczony np. w zadupku, czyli podczas jazdy na kole moze nie pobierac z niego oleju. tak miala np. aprilia af-1 50, którą kiedyś mialem

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...