Skocz do zawartości

Hayabusa w jednośladzie


Rekomendowane odpowiedzi

chyba rzeczywiscie poziom jednosladu spada na pysk...

zmieniaja sie ekipy i podejscie do tematu

teraz juz chyba jest trzecia ekipa realizacyjna...

moze sie chlopaki poprawia - mam nadzieje bo generalnie nie ma po co jednosladu ogladac...

 

fajnie by bylo zrobic testy motocykli ale w poznaniu - wiem ze budzet jest bardzo maly ale raz na 2 miesiace mozna by zebrac ze 20 motocykli

i zrobic test porownawczy na torze - bylo by ciekawiej...

nie tylko plastikow ale i "zameczków" i innych "galeryjek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze odcinki były prowadzone w duecie. Po odejściu Dąbrowskiego wieje nudą, często też opis motocykla w wykonaniu Ostrowskiego mija się z rzeczywistością.

Najciekawsze stwierdzenie to pasy na motocyklu, do góry klasyk, na dół sport, w pionie pewnie to będzie rakieta ale zapomniał dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż nie będę się wypowiadał na temat Jednoślada bo swego czasu napisałem do redakcji krótkiego majla.

Jeśli chodzi o Hayabusę to powiem szczerze ze kupiłem choć mi sie nie podobała, bo chciałem dobrego i mocnego sport-turystyka, a Hayka miała być etapem przejsciowym od Duala do FJR1300.

Mam Haykę od listopada 2003 i w zasadzie za mna 1,5 sezonu i naprawdę teraz jestem w niej zakochany, bo choć nie jest może tak wygodna jak Dualek, ale za to ma niezły charakterek i to cos co powoduje ze kazdy wyjazd nią w traskę powoduje mrowienie.

Obecnie juz mi sie nie chce FJRy, choc rozsadek podpowiada TAK, to serce mówi ze Haya ma dożywocie i należy ja rozpieszczać. Supersporty sa fajne do zabawy i na krótkie dystanse (sam obserwowałęm jak chłopaki w trasie często puszczają manetki zeby rozluźnić nadgarstki), a tutaj tak nie ma, jest sportowo ale wygodnie. Poza tym mimo mojego niewielkiedo wzrostu na Supersportach czuje sie jakbym na psie siedział, a Hayka to kawałek porządnego i wygodnego sprzęta.

 

Pozdrawiam

Dual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż nie będę się wypowiadał na temat Jednoślada bo swego czasu napisałem do redakcji krótkiego majla.

Nie musisz sie wypowiadać na temat jednoślada, ale czy wypowiesz sie w jednośladzie na temat swojej Hayabusy ? Zapewne Paweł wysłał Ci wiadomość w tej sprawie.

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...