Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600 i recenzja w Jednośladzie


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie szukałem jakis opini na forum na temat tego sprzętu i się doszukać nie mogłem, przeczytałem ze opisywali Xj 600 w Jednośladzie. Ma ktoś moze gdzies do udostępnienia na serwie jakimś ten odcinek? Niestety ja mam tylko odbiornik naziemny, TVP1,2,3 Polsat i TVN :?

 

Z góry dzięki za odp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebrala praktycznie same pochwaly jesli to ci pomoze. Z silnika dochodza rozne odglosy jak to w olejakach, silnik niezawodny, dobra ochrona przed wiatrem, dobry dla poczatkujacych. Bez aspiracji ani do dalekiej turystyki (choc napewno sie da) ani do sportu (tego sie nie da). Poprostu dobry motor na poczatek. Amortyzacja dosc miekka a 60KM daje rade. Potrafi sporo spalic w miescie jesli ostrzej bedziesz jezdzil. Pierwszy cylindem ma temdencje do pocenia ale to norma.

 

 

To tyle co pamietam z tej recenzji. Gdybym mial 7000tys tylko na sprzeta to kupil bym napewno xj'te z 92-93r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie szukałem jakis opini na forum na temat tego sprzętu i się doszukać nie mogłem

 

Mówisz o XJ 600 Diversion ??

 

jeżeli o tym, to musiałes bardzo źle szukac, bo informacji na tym forum jest od groma jezeli chodzi o ten motocykl :(

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie szukałem jakis opini na forum na temat tego sprzętu i się doszukać nie mogłem

 

Mówisz o XJ 600 Diversion ??

 

jeżeli o tym, to musiałes bardzo źle szukac, bo informacji na tym forum jest od groma jezeli chodzi o ten motocykl :(

 

Nie Wicher, chodziło mi o starszą Xj 600.

Tu są odcinki jednoślada do ściągnięcia http://yahoo.allegro.pl/jednoslad/

Ale który odcinek to był to nie mam pojęcia.

 

[ Dopisane: Niedziela. 07.08.2005, 17:46 ]

Kurcze, naprawdę nikt nie ma tego odcinka jednoślada z 16-tego??

Pilnie go szukam, błagam o pomoc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...