Skocz do zawartości

Mz etz - pali 10 l / 100 - przy spokojnej jezdzie - help!


wojciech944
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejżałem inne posty o podobnej problematyce, ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem

wymieniłem filtr powietrza, lecz to nie pomogło, nie wiem też jak wyregulować skład mieszanki w gazniku 24n 2-2, co pewnie tez przyczynia się do spalania.

prosze o pomoc.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jakoś mało kto chce mi pomóc...

wymieniłem teraz dysze i zaworek(komplet naprawczy gaznika) i teraz jak odpale to wypala całe paliwo w kilka sekund

poprostu przepuszcza paliwo przez silnik ze az cieknie z kolanka i tłumika nie wiem co robić, to napewno wina gaznika ale czego ?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jak masz napiętą linke od ssania bo być moze motor cały czas ciągnie paliwo na ssaniu...bo nie wiem co oprócz tego moze byc przyczyną skoro mowisz ze wymieniłeś dysze, pozostaje jeszcze ustawienie poziomu paliwa w komorze pływakowej, sprawdz takze czy gaznik nie ma zadnych dziur przez które moze wyciekać paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc idzie jak buża :P tylko wlasnie na starcie słabo sie wkreca na obroty, poprostu ja zalewa, nawet jak przejade sie wokół domu i stane to mi kolankiem cieknie 8O teraz mam stare dysze, bo na tych nowych o wiele mniejszych to wogole palil jak odżutowiec (kranik nie wyrabiał z podawaniem paliwa) czyli gdzies paliła 100~1000L/100km. a na starych to teraz jak dawniej jakies 10-15l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien iglice ale najpierw sprawdz zapinke mialem tak jak mi zapinka padla na igilcy i przesunela sie na najnizszy rowek w skutek czego efekty jak opisujesz

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez gaznik to kilka dysz za 15 zl komplet iglica i plywak chyba ze przepustnica byla by zjechana i miala luzy ale to i tak do zuzycia paliwa nie ma nic wspolnego

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciesz kupil nowe dysze to wtedy mu palila 100l na 100km :P z gaznikami jak cos jest spieprzone to czasem ciezko do tego dojsc, ja mialem tak w romecie ze raz na jakis czas poprostu nie dawal paliwa nic mu nie pomagalo wkoncu wydarlem jakis stary gaznik zalozylem i problemy sie skonczyly najlepiej pozycz od jakiegos kumpla gaznik na jeden dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...