Skocz do zawartości

Zielony prosi o pomoc!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wiosne planuje coś kupić tzn. corssa albo endurczaka czy coś.... co polecacie?

 

Kasy za wiele to niebęde miał ( ok 3500zł)

 

1.Mój sonsiad miał 2 lata temu Honde Cr 125...i mówił że na wypad do lasu mósiał tankować pełny bak...i do pleceaka 10 litrów..czy to prawda że tyle palą crosy?

 

2. Co polcacie na początek Enduro czy Crossa?

Sam mam niewielkie dośwaidzenie w terenie...chodź moimim simsonikiem nieraz po lesie jeździłem...niezważajac na katowanie motocykla....

 

3.Jak długo wytrzymują tłoki w crossach a enduro...gdzieś słysząłem że od 5-20 h. czy to prawda?

 

4. Ile kosztuje zmaina tłoka i szlif?

 

5. Czy można crossa jakoś przyblokować? tzn. np. dać mniejesze dysze itp. abu po prostu ,,się nie zabic" oraz zmniejszyć spalanie....

 

6. Mój wrost 178 cm 58 kg wagi...14 lat....

 

Dodam że jestem straszym zapaleńcem jazdy enduro..i poprostu musze jakąś maszynę kupić....

 

aha co sądzicie o takim sprzęcie jak FANATIC RC 80-Enduro ma ponoć ok 20 koni...dość czy za mało?

 

do lasu oczywiscie... aha....u jeszcze jedno.... wszyccy mi tlye gadają żebym w tych pieniądzach (3500zł) sprowadził z niemiec....a nie w Polsce kupował( mam możliwość sprowadznia) co o tym wszytkim sądzicie?

 

NAPRAWDE BŁAGAM WAS O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można crossa jakoś przyblokować? tzn. np. dać mniejesze dysze itp. abu po prostu ' date=',się nie zabic" oraz zmniejszyć spalanie.[/quote']

 

To nie ma sensu. Kup coś co możesz opanować.

 

Mój wrost 178 cm 58 kg wagi...14 lat....

 

Myśle że coś w rodzaju Jamahy dt 80 lub dt125 była by dobra. Enduro ma zdecydowanie wiekszą trwałość od rasowej crosówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko enduro. pojemnoisc 80-`125

 

1.Mój sonsiad miał 2 lata temu Honde Cr 125...i mówił że na wypad do lasu mósiał tankować pełny bak...i do pleceaka 10 litrów..czy to prawda że tyle palą crosy?

palą bardzo dużo ale wozic na plecach 10 litrów wachy to głupota. niech sie cieszy że nie wyglebił i że kręgosłup cały :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc enduro...hmm...ale DT 125 są to jedne z droższych enduro...

 

a o Aprilli Rx 125? z silnikiem Rotax (33 konie) co sadzicie? bądź o kawie kmx? lub hondzie crm?

 

Lub może macie inne propozycje?

 

Sam wiem że 40 konie nie opanuje jak narazie...więc coś słabszego bym chciał... więc co proponujcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3,5 tys nie masz co wybrzydzac. szukaj czegos w dobrym stanie . i kropka . :) aha jak cos to kumple ma DT 80 z cylindrem i tłokiem malosi o pojemnosci 110 cm. jak cos to pytaj na PW. z tej kasy jeszcze Ci zostanie na dobry kask :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem..wiem....tylko chciałem wiedzieć czy z aprillą rx czy hondą crm ( ok 33 koni) też są takie problemy jak z crossami tzn. duuużo palą, tłoki mało wytrzymują itp.

 

 

bo jeśli tak jest to coś 20-konnego kupie.... a motor będzie z Niemiec...już załatwione..tylko jaki muszem zdecydować ;]

 

 

więc prosiłbym was o doradznie jakiegoś konkretnego motocykla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...