Skocz do zawartości

Pytanie do sprowadzających motorki :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ebay.pl to jest jedno wielkie nieporozumienie.. zaobserwuj co tam sie dzieje , ręce opadają , wszyscy nabijają opinie , wałkują , okradają , oszukują.. nie wiem jak jest teraz ale w niedalekiej przeszłości nawet nie fatygowali sie z przysłąniem potwierdzenia założenia konta i można było podać dane jakie tylko sie chciało.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ale Niemcy to nie Polska

bo niemcy to są tacy porządni i mają wszystko super :| a myslisz ze tam nie ma zamienników części i cwaniaków którzy robią moto na odpier%^& żeby tylko sprzedać ???

 

Bo czesciej jest zajechany silnik a nie zawieszenie

 

dokładnie tak jak pisze Strzałek wpierw trzeba wiedzieć jak działa zdrowe zawieszenie i jak je sprawdzić

 

Na niemieckim nie idzie licytowac.

 

ja nigdy nie miałem problemów z licytacją na ebay.de i na polskim też, jak zakładałem konto chyba ze 3 lata temu na ebay.de to przysłali mi list po 4 dniach, z numerem tel polskim itp nic nie odrzucono i konto to działa na każdym ebayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie rejestrowalem na ebay.pl i mowie wam ze nie moge licytowac na ebay.de
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=23033&item=4563794436&rd=1&ssPageName=WDV  

Mi normlanie licytuje. Tak sobie spróbowałem na yz 125 i przeszło.

A ja moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw trzeba wiedzieć jak działa zdrowe zawieszenie i jak je sprawdzić

 

wiec jak to sprawdzic

 

np najprostszy sposób weź tylne koło pomiędzy ściśnij mocno i poruszaj na boki całym motorem i luz sie ujawni odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to u mnie jest wszytsko wporzo. Jak kupowalem motor to w ten sposob sprawdzalem jeszcze przednie kolo

To sprawdzales sobie luzy na piastach raczej.... Luz na tulejkach w tylnym zawieszeniu sprawdzam tak ze najpierw podnosze koło tylne przechylajac motocykl na podnozce, a nastepnie powoli opuszczam obserwsujac co sie dzieje z dzwigniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...