Skocz do zawartości

Odpalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pamietaj Ally zeby kranik na on albo rezerwe właczyć :D

A jezeli chodzi o moja wr'ke to rano pali z pierwszegokopniecia ale jak juz jezdze i sie zatrzymam i zgasze motor to potrafi miec problemy z odpaleniem ale mysle ze to wszystko przeez moj brak doswiadczenia - z dnia na dzien jest juz co raz lepiej :)

 

WR'ki tak mają.

Musisz isę przyzwyczaić do wybrzydzania jej przy odpalaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedys aprilke i tez nie miała numerów na silniku. w dowodzie w polu na numer silnika była kreska . babka w urzedzie komunikacji kazała mi pojechac na stacje diagnostyczną po kwitek, że nie ma ich naprawde. a wszystko przez to, że była kreseczka a nie napis " brak numeru" (czy cos takiego :) )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat prawie każdy wyczynowy czterosuw który nie ma rozrusznika, ma problemy z odpalaniem. jeszcze nigdy nie widziałem żeby któryś z moich znajomych odpaił czterosuwa za jednym kopem :) najgorsze jest jak na zawodach glebniesz i ci silnik zgaśnie, jeszcze jak sie zaleje to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozniej go vhyba przez 2 min nostop butowal

 

No ja jak ostatnio pojechalem nad wisle z plochem, i mialem ten motor jeden dzien to 20 minut nie chcial odpalic... TO zadzwonilem do taty zeby wzial samochod duzy i przyjechal po mnie bo nie wroce... TO dopiero jak go z gorki z pychu zapalilismy to zadzialal i dalej mozna bylo latac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja w mojej dt 80 zauwazylem wczoraj maly problem... nie byla jezdzona przez 2 tygodnie, gdyz bylem na wakacjach, gdy wrocilem chcialem sobie pojezdzic, ide wlaczam ssanie, odpalam, czekam minutke zeby sobie pochodzila, wylaczam ssanie i jazda....tyko ze podczas jazdy silnik jakby .....hmm......nirowno zaczal chodzic, wskakiwac sam na obroty....wczesniej bylo wszystko ok. czym spowodowane jest to dziwne zachowanie dt-tki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...