Skocz do zawartości

Dymi i nie idzie ustawić obrotów etz150


Opals
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem: z mojego moto kopci niesamowicie na postoju, na początku obroty są jako takie lecz po chwili albo są za wysokie albo moto gaśnie i za bardzo nie chce reagować na dawkowanie. Natomiast gdy nim wyrusze w trasa to jest wszystko ok, po jakiś 4 km przestaje dywić(nie zauważyłem mniejszej mocy) ale po zatrzymaniu znowu to samo :? jak wyżej i za chiny nie idzie ustawić wolnych obrotów. Co to może być mieszanke robiłem 1:50(kupiłem jakieś 13l benzyny i wlałem 0,25l oleju Mixol) PS jak lepiej ustawić zapłon bliżej 2,5GMP czy 3,0GMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:50(kupiłem jakieś 13l benzyny i wlałem 0' date='25l oleju Mixol)[/quote']

Nie zamało tego mixolu ja zawsze robie 1:30 chyba że do etz zalecane jest 1:50 :?:

 

ku*wa, przeciez to jeden ch*j ile tam wlejesz tego mixolsyfu. Od tego nie rosna ani nie spadaja obroty

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:50(kupiłem jakieś 13l benzyny i wlałem 0' date='25l oleju Mixol)[/quote']

Nie zamało tego mixolu ja zawsze robie 1:30 chyba że do etz zalecane jest 1:50 :?:

 

kur*a' date=' przeciez to jeden ch*j ile tam wlejesz tego mixolsyfu. Od tego nie rosna ani nie spadaja obroty[/quote']

 

Właśnie nie jeden ch*j bo jak ETZ dymi to właśnie chyba za duzo mixolu, ew. simmering od strony sprzegła lekko puszcza.

Do Opalas: Dobry stosunek Mixolu zalałeś.

Nie zamało tego mixolu ja zawsze robie 1:30 chyba że do etz zalecane jest 1:50

tak właśnie jest 1:50 więc po co się wypowiadasz jak nie wiesz, tylko motasz, a jakby nawet zalał mniej oleju niż potrzeba to silnik by nie dymił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:50(kupiłem jakieś 13l benzyny i wlałem 0' date='25l oleju Mixol)[/quote']

Nie zamało tego mixolu ja zawsze robie 1:30 chyba że do etz zalecane jest 1:50 :?:

 

kur*a' date=' przeciez to jeden ch*j ile tam wlejesz tego mixolsyfu. Od tego nie rosna ani nie spadaja obroty[/quote']

 

Właśnie nie jeden ch*j bo jak ETZ dymi to właśnie chyba za duzo mixolu, ew. simmering od strony sprzegła lekko puszcza.

Do Opalas: Dobry stosunek Mixolu zalałeś.

Nie zamało tego mixolu ja zawsze robie 1:30 chyba że do etz zalecane jest 1:50

tak właśnie jest 1:50 więc po co się wypowiadasz jak nie wiesz' date=' tylko motasz, a jakby nawet zalał mniej oleju niż potrzeba to silnik by nie dymił.[/quote']

 

Ale ja napisalem ze to nie ma przemożnego wpływu na obroty, a nie na dymienie, no prosze Cie....

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...