Skocz do zawartości

MZ,CZ,JAWA ENDURO,CROSS


Gość enduro boy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pogadaj z LuCZas'em' date=' bo on zna cala historie tych motocykli i ma dostep do masy zdjec[/quote']

 

właśnie dziś straciłem wszystkie dane z mojego dysku, ale niedługo odbuduje moją kolekcje także nic straconego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enduro boy

dzieki za posty!Zawsze interesowały mnie wspólczesne enduro(miałem yamahe dt 125 r i mam zamiar kupić honde Xr 600 lub jakiegoś KTM-a) ale po pięknym filmie "Prywatne śledztwo" gdzie 2 panów śmigało na jawach enduro kompletnie się zakochałem w tych dawnych motorkach MZ,ZC,JAWA enduro-cross,jak i również KTM z lat 80'.Będe wdzięczny za więcej zdjęc itp.POZDRAWIAM!!!!!!!!

 

[ Dopisane: 24-07-2005, 22:48 ]

http://mz2504uh.th.jpg

 

Oto przykład mojego mażenia,może macie na oku takie cudo do kupienia lub inny oprócz CZ cross bo to to łatwo nabyć [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty!Zawsze interesowały mnie wspólczesne enduro(miałem yamahe dt 125 r i mam zamiar kupić honde Xr 600 lub jakiegoś KTM-a) ale po pięknym filmie "Prywatne śledztwo" gdzie 2 panów śmigało na jawach enduro kompletnie się zakochałem w tych dawnych motorkach MZ' date='ZC,JAWA enduro-cross,jak i również KTM z lat 80'.Będe wdzięczny za więcej zdjęc itp.POZDRAWIAM!!!!!!!! [/quote']

:). Musze Cie niestety zmartwic bo chyba musisz po prostu czekac :( . Raz widzialem na allegro 2 jawy cross ale po 2 dniach zeszly (chcialem isc ogladac bo byly z Jozefowa, ale niestety zostaly sprzedane). Moze poszukaj jakiejs starszej CZ cross z lat 1970, bo nabycie takiej nie jest latwe, ale napewno mozna to zrobic szybciej niz w przypadku MZ czy Jawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enduro boy

Raczej potrzebuję maszyny z lat 80' ale wiem że takiego wymarzonego sprzęta nie znajde łatwo,a jeździć trzeba więc kupię jakiegoś KTM-a albo hondke ,lub coś podobnego :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sory, że odkopuje temat z 3 miesiecy, ale daaawno mnie nie było tu i chciałem znowu powrócić do "nałogu" codziennego przegladania forum :) . Także korzystając z okazji ciekawa stronka to www.allbikes.wz.cz (katalog seriovych motocyklu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Enduro boy jeszcze tu zgląda ale jeśli bardzo bardzo mu zależy na takim sprzęcie to może go sobię sprowadzić z USA. Na ebay.com zdażają się takie rarytasy że szczęka opada. Polecam zajżeć teraz, jest tam CZ Enduro w niemal idealnym stanie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...