Skocz do zawartości

HONDA CRF 450


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Wrzystkich dzis stalem sie posiadaczem motoru a mianowicie to HONDA CRF 450R mam 17 lat wczesniej mialem KTM 125 SX z 2001 Honda jest z 2003 co mi powiecie na temat tego motocykla ???

12.04.2010 startuje nia w pierwszych zawodach ;)) ...

Edytowane przez Jarek_CRF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomozcie mi dobrac odpowiedni NAPED do CRF 450R z04r. Gustuje w ENDURO rekreacyjnie po lasach polach itp sporadycznie wybieram sie na jazdy po torze...WIEC, jaki zestaw by byl dla mnie odpowiedni?? chodzi mi o ilosc zebow P/T oraz ile tam na lancuchu jest ogniwek bo akurat jestem poza domem a nie liczylem jak wyjezdzalem...pomozcie prosze:):)dziekuje z gory za kazda wskazowke:)

 

MOJA propozycja jaka ja sobie ulozylem to P13 T49(SUNSTAR stalowe) ilosc ogniwek 120 didVT2 zloto czarny....czy to mozliwy naped??pojezdze na nim chodz sezon?? wiecie jaka HONDA to BESTIA:):)POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował zostawić przednią zębatke oryginalną czyli 13z, jeśli przeszkadza ci długa jedynka to możesz tylną o kilka zębów większą założyć. Zestaw jaki proponuje to: zębatki Renthala, tylna jest aluminiowa, łańcuch też Renthala oringowy. Ja od dwóch lat jezdze na napedzie tej firmy i bardzo chwale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

dołączyłem do posiadaczy CRF 450:) rocznik mojej to 04. mam ją dopiero od tygodnia i oto moje spostrzeżenia:

moc nie do ogarnięcia:D (przynajmniej dla mnie).

cięzko pali na ciepło (trzeba zawsze uzywac ciepłego ssania). Wkręciłem śrubę składu do końca niemalże i jest trochę lepiej - czeka mnie wyjęcie gaźnika.

Silnik strasznie szumi! To chyba nie do końca normalne. Od razu po zakupie wymieniłem łańcuch rozrządu i wyregulowałem zawory- ssące były podparte :rolleyes: Zobaczymy jak długo teraz się luzy utrzymają. Kompresja jest bardzo dobra i nie kopci nic więc myśle że tłok jest ok. Nie wiem tylko jak z korbą- nie pokoi mnie ten głośny szum. Kolega ma 426 i u niego tak nie szumi, a swoją droga gdy ja jeździłem yz 250 a on 426 to ta 426 wydawała sie potworem, teraz okazuje się że CRF jest mocniejszy i elastyczniejszyod 426 przy każdej prędkości i każdym biegu (sprawdzane na asfalcie) i to nie jest załsuga krótszego przełożenia bo na V max też jest szybsza.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to dopiero teraz znalazlem/zainteresowałem sie tym wątkiem ;p a honda juz sprzedana. Miałem crf-e 450 z 2007 r i z czystym sumieniem stwierdzam że jak dla mnie motocykl rewelacyjny, najeździłem nia 100 mth i nic oprocz filtra powietrza i wymian oleju nic nie robiłem, luzy zaworowe przez cały czas jaki ja miałem nie wymagały żadnej regulacji, jedyne co mnie w niej denerwowało to twarde zawieszenie z którym nie mogłem dojść do ładu. Moc i moment ogromny ale do ogarnięcia ;) Jak cos to posiadam serwisówke do niej oraz nową lewa chłodnice jak coś ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupować CRF 450 to właśnie od 2007 roku, wcześniejsze roczniki delikatnie mówiąc psują się, mają beznadziejną charakterystykę silnika, zbyt twardy zawias, dziwne przypadłości typu problemy z paleniem na ciepło. Miałem crf-ke i dużo krwi mi napsuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jeszcze to twarde zawieszenie! Przy mojej masie przód pracuje w połowie zakresu, fakt że jeszcze nie próbowałem skakać. Może jest za dużo oleju w lagach? Spróbuję coś z tym jeszcze wywalczyć.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...