Skocz do zawartości

Strój na enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Rekawice fajne' date=' W enduro nie ma zadnych kurtek !

Najlepiej jak jest buzer i na to bluza lub odwrotnie i nie ma nic wiecej.[/quote']

 

W enduro nie ma kurtek :-D Dobre sobie.

A tak pozatym to kolego rg 166 jeżeli jestes zainteresowany strojem.

To zapraszam do mnie na priv. Napewno sie dogadamy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie kolo kombinuje:] ale odpowiedzcie na pytania zadane wyzej!

 

[ Dopisane: 24-07-2005, 20:29 ]

Znalazłem wmiare tanie ochraniacze na nogi. Wypowiedzcie się na ich temat, ma je może ktoś z was??

http://www.sklep.mieloch.pl/product_info.p...roducts_id=1504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu

A od kiedy w enduro sa kurtki ? Nie chodzi mi o podrozowanie, chodzi mi o jazde enduro/cross czyli w terenie, to od kiedy w terenie sie jezdzi w kurtkach? Albo na zawodach? Nie bede sie z toba klocil bo wiem, ze masz wieksze doswiadczenie ale wytlumacz mi ten smiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wmiare tanie ochraniacze na nogi. Wypowiedzcie się na ich temat' date=' ma je może ktoś z was??

http://www.sklep.mieloch.pl/product_info.p...roducts_id=1504[/quote']

Mam takie same, tylko że Fly'a, nie opłaca się za tą cenę-ja kupiłem za 49zł na allegro nówki. Dobrze chronią kolana w wypadku kiedy uderzysz kolanem prosto o ziemię, ale jak ostatnio się wywaliłem przy prędkości ok. 40-50km/h dostałem kierą w udo-od góry i ochraniacz przesunął się duuużo poniżej kolana. Polecam wydać ok. 100zł więcej na ochraniacze z zawiasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyobrażasz sobie jazde bez kurtki nawet na enduro przy nizszych temperaturach powietrza ? ja jakos nie miał bym ochoty na śmiganie w styczniu w buzerze i koszulce :) ale kurtka może poczekac. są ważniejsze rzeczy do kupienia. a w razie czego zakładasz buzer i zwykłą kurtke :)

 

kask integralny sobie odpusc jesli masz zamiar jezdzic w terenie. jak juz kupowac to cos co dobrze posłuży przez kilka lat a w integralu bedziesz sie meczył w lesie.

 

a co do koszulek to słabo sie starasz jak najtansza była za 149 zł :-D bo na allegro mozna nówki za 100-120 zł wyrwac. własciwie wcale sie nie starasz. szukasz tylko w jednym sklepie i tylko w jednej marce (mało znanej )

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu

A od kiedy w enduro sa kurtki ? Nie chodzi mi o podrozowanie' date=' chodzi mi o jazde enduro/cross czyli w terenie, to od kiedy w terenie sie jezdzi w kurtkach? Albo na zawodach? Nie bede sie z toba klocil bo wiem, ze masz wieksze doswiadczenie ale wytlumacz mi ten smiech.[/quote']

 

No staaary. hehe

Z racji, ze jestes młody i niedoświadczony ( ja też w sumie nie jestem ;) )

 

Co Ty myślisz, że na zawodach zawsze jest ciepło i przyjemnie. Czasami jest zimno pada deszcz albo snieg (!) to myslisz, ze się jeździ tylko w leciutkich buzerach i koszulkach :-D Tak więc kurtki takie to jak najbardziej normalna sprawa, a w enduro to juz w ogóle.

Oczywiście są to kurtki wyczynowe bez żadnych głupich membran itp, bez ochraniacyz bo zakladasz na buzer.

Zazwyczaj maja odpinane rękawy. Poszukaj w sklepach internetowych.

I przejżyj relacje z rajdów enduro na stronie www.enduro.pl

 

Mam nadzieje, ze rozwiałem wątpliwości.

I na przyszłość jak nie jesteś czegoś pewien to staraj się nie pisać tego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Strój zakupiony!!! Za całośc zapłaciłem 1600zł. Wszystko nówki i firmowe.

Oceńcie czy dokonałem słusznego zakupu:

1.kask Agv RC5 pro

2.rekawice Alpinestars Jet

3.ochraniacze na kolana Fly moto knee

4.bluza Alpinestars Aero

5.Buzer siatkowy Utika

6.spodnie Alpinestars racer

 

buty i gogle -brak:]

gogle to kwestia czasu, a jako buty mam glany-zle sie w nich jezdzi, poniewaz nie mozna wyczuc dzwigni biegow, wiec najczesciej jezdze w adidasach...;)

jesli bedzie kasa, beda buty:]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast bluzy i spodni tzreba bylo kupic buty ... sa wazniejsze a jazda w adidaskach moze sie zle sonczyc (ja zlamalem palca i zerwalem paznokcia bo niezauwazylem wystajacego pienka) jechalem z 15 km/h

 

P.S. czemu wystawiles na allegro kask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...