Skocz do zawartości

Migacze?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jesli pisze w zlym dziale forum, to sorry :? .

Mam WSK 175 i wkrotce bede stawial ja na nogi.

Chcialbym sie dowiedziec, czy prawo wymaga teraz aby dwa kolka posiadaly migacze. Bo jesli tak, to musze sobie takowe sprawic, bo moja Wiesia ich nie posiada...

Z gory THNX za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to jeśli pojazd fabrycznie nie miał kierunków to mieć ich nie musi. Zdażają się szkoły nauki jazdy, gdzie jeździ sie na WSK i nie są one wyposażone w kierunki. Tak jest np. w Nidzicy. Jeździ sie takim sprzętem po mieście i nikt sie nie czepia.

Zresztą jak będzie wyglądała WSK-a z kierunkami - KASZANA. Pozdro! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! WITAM!

 

A może reszta foruowiczów wie, jak to jest z migaczami w enduro? Fabrycznie chyba 95% ich nie ma (oprócz supermoto, ale ich nie lubię), jak to jest z nimi? Czyli czy np takim KAWASAKI KLX 250 R będę mógł pojeździć po mieście? (ma on tyko oświetlenie tył/przód)

 

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po jakiego ch** Ci są potrzebne migacze???

pierwsza rzecz która leci przy glebie... zresztą jak zapier** to niemasz czasu sie bawić nimi :twisted:

 

A jak nie tylko chcę jeździć w terenie, lecz także czasem gdzieś na endurko pojechać (nie przez las :D )? To co wtedy?

 

Poza tym migacze (przynajmniej niektóre o ile wiem) można zdjąć by się nie upierd*liły gdy zaliczam glebę w terenie...

 

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi migaczam w enduroi to może coś Dominik bedzie wiedział :D

jeśli moto ma być zarejestrowane to musi posiadać tzw zestaw homologacyjny tzn komplet świateł w tym migacze i tłumik o jakichs tam parametrach-po przeglądzie wszystko zdejmujesz i liczysz na to że policjant który Cię zatrzyma nabierze sie na Twoje bajki

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSK :Dudek" ta chopperowska miała fabrycznie robione kierunki żle nie wygladała

 

Co do łamania kieronków robia kieronki w gumowym sztywniejszym opłocie ze gdy padasz to zgina Ci sie kierunek cos jak z podnuzkami w Zjawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...