Skocz do zawartości

Regeneracja zniszczonych plastikow w enduro?


Rekomendowane odpowiedzi

A Enduroguy nie myslales o lakierowaniu ja w swojej yz ten zabieg zastosowalem i nie zaluje . Zaliczylem kilka gleb drobne slady zawsze sa ale i tak sie oplacalo . Raz nawet przelecialem jadac na kole i z tylnim blotnikiem nic mi sie nie stalo zadnego odprysku nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Enduroguy nie myslales o lakierowaniu ja w swojej yz ten zabieg zastosowalem i nie zaluje . Zaliczylem kilka gleb drobne slady zawsze sa ale i tak sie oplacalo . Raz nawet przelecialem jadac na kole i z tylnim blotnikiem nic mi sie nie stalo zadnego odprysku nic.

Niestety tego nie biore pod uwage. Wlasnie siadam do owiewki. Jak skoncze to powiem czy poskutkowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuje pobawic sie papierkiem sciernym' date=' wypoleruje pasta Tempo, a dla polysku sprayem do desek rozdzielczych, bo przod wyglada strasznie [/quote']

 

Czy daje to naprawde dobry efekt ? Bo w mojej dtce przydal by sie taki zabieg ale nie jestem pewny czy efekty beda zadowalajace... Prosze o rade osoby ktore juz kiedys taki zabieg wykonywaly. Dodam ze plastiki mam czarne polyskujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pora sie pochwalic efektami :buttrock: . Zwroccie uwage glownie na przedni błotnik i lampe!

Przed:

http://www.bikepics.com/pictures/400099/

Po:

http://www.bikepics.com/pictures/400098/

 

W koncu zrobiłem tak:

Naprawde duze rysy i to co wyzarl kwas zwyklym papierem chyba 400 ale z uzyciem wody. Wbrew pozorom malo rysuje a usuwa szybko i dobrze. Potem 800, 1000 i 2500 wodna. Po papierze sciernym plastiki sa bardzo matowe i maja takie biale przebarwienia. Usuwa je sie mleczkiem do wanny ;) . Potem mozna jeszcze albo autoplakiem albo sprayem do mebli. Latam tak juz kilka dni i wszystko jest super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt naprawde super!!!!

Hehe dzieki :buttrock: .

Pierwsze slowa chlopaka od ktorego kupilem KDX'a po podjechaniu pod jego dom: "Czy to ten sam motocykl??" ;)

 

Jezeli chodzi o naklejki to miejsca pod numer startowy zostaly dociete z folii, a pozostale pochodza z tego kompletu http://allegro.pl/show_item.php?item=58145193 . Jakby ktos byl zainteresowany takim arkuszem to na PW bo mam sporo taniej niz na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Właśnie sciągłem farbę z boczków ( ah ci Niemcy ) ale zamiast białe są żółte :banghead: . Jak przywrócić ich biel o ile się da. Prawdopodobnie zrobiły sie takie od słońca bo miejsca w których widać były naklejki są białe. Dam rade je jakoś wybielić czy zostałem skazany na folie lub kupno nowych (używanych) za bagatela 80 - 100zł :icon_eek: . Dodam że próbowałem już : proszkiem, wybielaczem, papierem wodnym ale warstwa jest dość gruba.

 

Za wszystkie porady z góry dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...