Skocz do zawartości

Najlepszy ścigacz 50ccm


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nazywajcie prosze motorowerów scigaczami bo po pierwsze samo okreslenie scigacz znaczy coś szybkiego.. coś do scigania ... maszyne sportową.. a taka np aprilia RS 50 ni chu*a mi pasuje pod "scigacza".. a po 2 to słowo jest dla mnie jakies takie smieszne.. wole motocykl sportowy.. scigaczem to możesz pod remize podjechać celem wyrwania pustej blahary.... pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma 26 lat :!: :!: Jeśli myślisz że żeby wkęcić się na 600 na 7-8000 obrotów trzeba mieć 39 lat to jesteś śmieszny. Ja kończe 18 i kupuje 600. Tylko poczekam następne 18 lat żeby wkręcić go na wysokie obroty :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie kosiarke spalionową taką gdzie bedzie zając i żółw.. i wkrecaj ją na zająca.. taka jazda..!! tylko ze to nie teraz.. za jakies 9 lat.. jak zmądrzejesz.. a narazie zapraszam na forum przedzkolaków.. albo przynajmniej do działu motorowery... jak nie masz pojecia o prawdziwych motocyklach to sie nie wypowiadaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma 26 lat :!:  :!:  Jeśli myślisz że żeby wkęcić się na 600 na 7-8000 obrotów trzeba mieć 39 lat to jesteś śmieszny. Ja kończe 18 i kupuje 600. Tylko poczekam następne 18 lat żeby wkręcić go na wysokie obroty  :-D

 

no to koles sobie jeszcze wieksza plame sterzelil :)

Majac 26 lat i PODSTAWOWE pojecie o motocyklach nie porownywal by KTM i sportowej 600tki.

 

Acha , Ty konczysz 18stke i kupujesz 600tke.

Super.

No to zycze Ci z calego serca zebysmy za te wspomiane 9 lat jeszcze sie tutaj w forum spotkali.

 

A pozatym;

jak juz @IGLA wspomial, zabardzo przedszkolem tu zajezdza, i nie mam teraz wieku na mysli tylko texty jakie tutaj padaja.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Siwego: Ten temat jest lepszy od twojego na którym przedstawiasz dwa filmiki (bez komentarza). Dlaczego "paliłeś laczka" na piaseczku??? Bo na suchym asfalcie byś tego nie zrobił (z takim silniczkiem i mocą Very Happy Very Happy Very Happy )...

Stary zdziwil bys sie ze rs-ka mozna spokojnie spalil gume na suchutkim asflacie... ale skad mzoesz wiedziec jak pewnie nigdy niejezdziles takim czyms:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Siwego: Ten temat jest lepszy od twojego na którym przedstawiasz dwa filmiki (bez komentarza). Dlaczego "paliłeś laczka" na piaseczku??? Bo na suchym asfalcie byś tego nie zrobił (z takim silniczkiem i mocą    )...

Dobra,mam filmik z dzisiaj jak narobilem w h*j dymu.Jak go mam i idzie pelno dymu to ciągniesz druta wszystkim moim kolegom :-D

Zaraz ten filmik sie pokaże w tamtym poście.

 

Ps.Polecimy metodą na Kamikaze16,zrobisz koleś więcej lodów niż Algida.A kapcia w mojej Rs spale Ci na klacie,i poczujesz jak smierdzi spalona guma. :-)

 

Ps2.Poprostu Kamikaze16 boli dupa bo nic niema co jeździ...i go zżera zazdrość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że sie wkurwisz. Jeździsz na małym gównie i dobrze. Nie lubie takich wieśniaków szpanujących na komarkach z plastikami. Jesteś ku*wa nikim je*any legionisto. A ten "dym" to efekt tego że się spierdziałeś z wysiłku jak próbowałeś spalić laczka. :-D :-D :-D Zaraz zobacze ten filmik i jeśli faktycznie jest "dymówa na maxa" to więcej nie wejde na to forum.

 

[ Dopisane: 18-07-2005, 23:51 ]

Ps.Polecimy metodą na Kamikaze16
Teksty godne wiejskiego głupka z pacanowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu jst z Pacanowa?Kamikaze16...wygralem milionerów...dobra,dam se z takim wsiunem spokój.Nie jestes na moim poziomie żebym z Tobą gadal.A! i jeszcze jedno! Kolege se ku.wa znalazleś?Od kiedy na ''Ty'' jesteśmy?!Vódke z tobą pilem czy co?!Wypad z baru

 

Ps.Ja nieszpanuje na RS'ce,bo niemam takiej potrzeby.ale jakbym chcial zaszpanować-to chociaż mam czym sie pokazać...a nie niewidzialnym motocyklem...kup sobie byle co co ma 2 kola i silnik,wtedy może z tobą pogadam-jak sie smaruje lańcuch...bo to mniej więcej twój poziom intelektualny :lol:

 

PS2.Tak czy siak nie wchodź na to forum,bo nic dobrego tu niewnosisz prócz nabijania bezsensownych i powtarzających sie tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Siwego: Ten temat jest lepszy od twojego na którym przedstawiasz dwa filmiki (bez komentarza). Dlaczego "paliłeś laczka" na piaseczku??? Bo na suchym asfalcie byś tego nie zrobił (z takim silniczkiem i mocą    )...

Dobra,mam filmik z dzisiaj jak narobilem w h*j dymu.Jak go mam i idzie pelno dymu to ciągniesz druta wszystkim moim kolegom :-D

Zaraz ten filmik sie pokaże w tamtym poście.

 

najlepiej weź j*b*ij koktail mołotowa na tą swoją RSkę to oprócz dymu będzie też ogień :-D - "skuter w ogniu" :lol: :lol: :-D :-D

 

widać koleś, że masz zajebisty kompleks i bardzo chciałbyś pomykać super sprzętem i dlatego się "wkur..." jak ktoś Ci powie prawdę o Twojej Aprlice.

 

Wygląda mi na to, że jesteś teraz na etapie kolesia, który malucha opieprza spojlerami i naklejkami "Art of entertainment" (to jest trafne określenie wbrew pozorom, bo te graty to kupa śmiechu :) ) i myślą, że mają Subaru Imprezę a sami są Colinami McRae hahaha

 

(pewnie jutro odpiszesz, bo już jest po Smerfach :-D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz?Powinieneś se walnąć napis na czole "Niemam Subaru ale mam impreze'' to może sie podbudujesz na tle psychicznym :roll:

Zamiast gadac glupoty to napisz coś mądrego,co wniesie coś na 4um..czyżbyś byl odpowiednikiem R1-girl?Chyba tak,a raczej napewno :lol:

Z takich ludzi jak Ty i Kamikaze16 mam niezly ubaw i odrazu mam banana na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba banana w pyku :-D a i pozdrawiam Crazy_chrisa, dzięki za poparcie. Do siwego: taka jest bolesna prawda o twoim komarku z plastikami.

 

[ Dopisane: 19-07-2005, 00:46 ]

Powiem krótko siwy : jesteś wiejskim głupkiem. Świadczą o tym twoje...teksty. Masz wsiowe poglądy na temat swojego skuterka. Ja mam moto i nie musze sobie kupować niczego w stylu RS bo śmiech na sali z takimi osiągami. Musisz pogodzić sie z faktem że skuterki typu RS może ładnie wyglądają ale pod tymi plastikami jest syf.

100km/h z chakiem
śmiech na sali :-D :-D :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam foty. Zresztą nawet jakbym powiedział że mam R1 albo GSX to napisał byś że to gówno. P.S oglądałem twoje zdjecia w galerii ZA TEN RYJ POWINIENEŚ DOSTAĆ DOŻYWOCIE :!: Zrób coś ze sobą bo wyglądasz jak Yeti z opryszczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...