Skocz do zawartości

max kara za wjazd w las


Rekomendowane odpowiedzi

bo jak zwierza dobrze spłoszysz to już go tam prędko nie zobaczysz

to chyba macie jakies dziwne zwierzeta bedac wczoraj na torze widzialem zajaca jade sobie a on nagle ciach metr przedemna wylatuje i w krzaki i co chwile blizej lub dalej mnie wylatywal ciagle w obrebie toru tyle ze raz na jednym a raz na drugim koncu raz udalo mi sie go sploszyc (nie wiem na jak dlugo) bo poprostu pojechalem za nim i uciekl do lasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jechałem sobie przez taka zarosnięta droge wzdłuz pola i furmankia mi zgasła (paliwo :? ) patrze a tam przed moim nosem sarenka sobie spacerkiem przechodzi.akurat odkręcałem bak i zaglądałem do srodka i tak fajnie miałem łeb nisko i zobaczyłem ją :roll: ...mi juz rozne zwierzaczki przebiegały przez droge.4 razy dzik w czym jeden wielkosci kota :) chyba z 5 razy sarna,raz jelonek,kłapouszkow to chyba tez z 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak wiadomo od tego tygodnia straż lesna, policja wraz ze straża graniczna wypowiedzeli wojnę off roadowcą na podbieskidziu

 

Czy moglbys rozszerzyc nieco swoja wypowiedz ??

Tzn. na czym polega "jak wiadomo" itp ?

potrafia już min zastawiać blokady samochodami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafia już min zastawiać blokady samochodami

 

taaa, na pewno pomaga :lol:

 

a tak btw. kar ... (nie będę nowego tematu zakładać, mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa :) )

Jak wygląda jazda po plaży :?: Ścigają, karają :?:

Oczywiście nie mam na myśli jeżdżenia o 12 w południe, kiedy jest multum ludzi :lol: ale np. późniejszym wieczorem ... W każdym razie na pustej plaży :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel dostał 100zł za "wjazd na teren lasów państwowych" a była to poprostu plaża nad jeziorem, pały najpierw chciały mu odholować moto bo nie miał ważnego OC, ale wg to jest suchar bo powinni być kosekwentni tzn, czepiać sie za jedno albo za drugie, z jednej strony mówią że las i nie wolno jeździć a z drugiej chcą dowód i OC o ile mi wiadomo to rejstracja jest potrzebna do poruszania się po drogach publicznych a nie po lesie więc to był jeden wielki suchar dostajesz mandat za jeżdżenie po drodze niepublicznej a wymagają jeszcze przy tym od ciebie uprawnień na publiczną :roll: ...tak jak by wjechali na tor i sprawdzali OC w crossówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej miejscowosci jest zlot w maju na osrodku kolo plazy wiec sama plaza jest dosc ostro zaorana :mrgreen: a tak poza zlotem dopadly mnie raz 2 psy na plazy spawdzili dokumenty i se pojechali :mrgreen:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie straz lesna ma takiego terenowego pick upa stoi przed posterunkiem czesto jutro wylece na dluzsze wojaze po okolicy to zobaczymy co to bedzie jak by co to w nogi moto do kolegi do stodoly zastawiamy snopkami na drugi dzien na przyczepke i heja do domu albo do dziadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co to w nogi moto do kolegi do stodoly zastawiamy snopkami na drugi dzien na przyczepke i heja do domu albo do dziadka

Hahahaaa widziecie a mnie rolnicy ganiaja ze po polu smigam...a jednak enduro/cross jest zwiazane z gospodarka rolną :lol: co ja bym zrobił bez tych kochanych snopkow.Najpierw po nich jezdze jak jeszcze "stoja" a potem kryje nimi moto u kumpla :twisted: Widzisz Zielorz jestesmy tacy sami :twisted: :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez gonia :) dlatego mam zakaz wstepu do kolegi na laka (bo jak ryje trawa nie rosnie) a ostatnio jak kolesiowi po koszonej lace prowadzilem (bo padl) to sie ogladal :-D a tak to do kumpla od ulicy wpadne przez wulkanizacje potem podworko stodola i heja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w piatek w lesie (Zielonka/k.Warszawy) spotkalem lesniczego, powiedzial ze ludzie sie skarza na halas i ze nie moga wypoczywac, zierzeta zyja w ciaglym strachu i wybiegaja na ulice a tam wpadaja pod samochody i jeszcze cos tam opowiadal, na koniec powiedzial ze za taki wjazd do lasu to zostala dla amatorow lesnego enduro wyznaczona kara 5000 pln, dadal ze jak nie mam gdzie jezdzic to zebym sobie pojechal na poligon do Rebertowa. Czy to oznacza ze na poligonie nadlesnictwo nie ma nic do gadania i moga cie tam zatrzymac tylko wojskowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poligonie tez nie mozna jezdzić :( ściga jakas tam straz poligonowa czy jakoś tak :mrgreen: no chyba że masz przepustke. z reszta poczytaj to => http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...azd+teren+legal

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...