Skocz do zawartości

Amortyzator?


Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzasz się.. osobiscie nie wierze w takie cos w dt spęzyny są nie za ciekawe a były robione jakby nie patrzec do lekkiego enduro w takim razie co beda prezentowac soba takie od wsk czy nawet mz.. pozatym jak z długością.. itp..? Osobiscie odradzam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a nie lepiej dobrać coś z polskich moto takich jak wsk lub mz

 

od kiedy Polacy robili MZ chyba przegapiłem tą serie

 

zdaje egzamin przynajmniej jets tanie

 

może od motorynki albo od długopisu spróbuj założyć będą też zdawać egzamin i będą jeszcze tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a nie lepiej dobrać coś z polskich moto takich jak wsk lub mz cos takiego

ta super ja do MZty nawet nie zakładam z MZty tylko z krosówki bo MZtowskie to są dobre na asfalt albo najwyżej na łąkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie zauwazylem spadek cisnienia powietrza w ciagu doby spadlo mi o ok 0.5 bar w amorach wentyl napewno trzyma wezyki laczace lagi chyba rowniez czy mozliwe ze uszczelnaicz sie zuzyl i juz bliski jego koniec ?? ale sprawdzalem lagi i olej nie cieknie nigdzie z tym z ze nie wiem czy to ten sam uszczelniacz w manualu sa 2 jakies nie napisali ktory jest ktory :roll:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie zauwazylem spadek cisnienia powietrza w ciagu doby spadlo mi o ok 0.5 bar w amorach wentyl napewno trzyma wezyki laczace lagi chyba rowniez czy mozliwe ze uszczelnaicz sie zuzyl i juz bliski jego koniec ?? ale sprawdzalem lagi i olej nie cieknie nigdzie z tym z ze nie wiem czy to ten sam uszczelniacz w manualu sa 2 jakies nie napisali ktory jest ktory

 

Mogły Ci puścić oringi przy górnych korkach , jak miałem Kawę to właśnie tamtędy mi uciekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...