Skocz do zawartości

Co o tym myśleć - skradziony KTM?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak jak pisałem - tę fotę mam na bikepics więc no problem ze skopiowaniem, ale nie o fotę tu w sumie chodzi.

 

 

całe to ogłoszenie to wałek.. ludzie na mobile wystawiają fikcyjne sprzety za super ceny.. kontakt tylko mailowy.. zapewniają zę np mają auto na oku i ekstremalnie potrzebuja sosu.. chcą abyś wpłacił zaliczke albo całosć i on ci niby wysle.. taki tani wał.. kiedyś sie zainteresowałem SRADem z 2003 w super stanie za 2800E...dośc łatwo rozpoznać te ogłoszenia.. zazwyczaj nie mają numeru tel.. i mobile ostrzega taką pomarańczową ramką... !!

 

Hmmm kurde zielonego pojęcia nie miałem że takie coś się dzieje w ogóle... O tej ramce też nie wiedzialem.. Człowiek się uczy! dzięki Igła!.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolo ma faktycznie tego KTM policja śmiało może ustalić i sprawdzić skąd gość nadał ogłoszenie,ja bym poszedł na policje z tym bo raczej wątpie by porzyczył sobie zdjęcie mnie się wydaje że on kupił od kogoś tego KTM wie że jest kulawy i prubuje się go pozbyć cena też jest śmieszna za niego to ogłosznie jest raczej z polski nadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej prawdoopodobna wersja to oczywiście z zaporzyczonym zdjeciem. Zbyt mało prawdopodobne i idiotyczne by było przecież wstawianie skradzionego motocykla z zdjeciem zrobionym przez jego legalnego własciciela :) Nie wnikam w resztę , bo moto może rzeczywiście podejrzanie wygląda ale łatwiej od kogoś zdjecie zaporzyczyć niż motocykl+zdjecie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...