Skocz do zawartości

Najlepszy cross 85 ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jaki według was jest najlepszy cross 85 ccm. Napewno ominąłem pare modeli ale skupiłem się na tych najpopularniejszych (przynajmniej dla mnie) Pozdro. P.S jakbyście znali ceny nowych modeli i mogli mi doradzić który z moto najlepiej wybrać byłbym wdzięczny.

 

[ Dopisane: 13-07-2005, 23:19 ]

Zapomniałem jeszcze dodać Hondy CR 85...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chce pośmigać na torze, troche poskakać i wystartować w jakiś zawodach. Nie zastanawiałem się nad 100 ale jeśli podacie mi według was najlepsze typy 85-100 to bede wdzięczny. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz 85 to na dużych kólkach znajdziesz KX' date=' RM[/quote']

Te sa tylko na małych i śrenidch. Na duzych masz TMa i KTMa.

 

Nie wiem o jakich rocznikach mowa, ale na oficjalnej stronie Kawasaki są KX-y z dużymi kołami jak i małymi. Chyba, że oni rozumieją "duże" tak jak Ty napisałeś, czyli średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałem się nad 100 ale jeśli podacie mi według was najlepsze typy 85-100 to bede wdzięczny

Pisząc sety mamy na mysli 125 a prawdziwe 100 to robi tylko KX.

Ja po prostu chce pośmigać na torze, troche poskakać i wystartować w jakiś zawodach.

Jak bedziesz chciał startowac w croscountry to może być 85 ale do motocrosu jesteś za stary na 85 i wiekowo musisz juz w 125 jeździć.

Strzalek_t napisał:

Cytat:

Jak chcesz 85 to na dużych kólkach znajdziesz KX, RM

 

Te sa tylko na małych i śrenidch. Na duzych masz TMa i KTMa.

 

 

Nie wiem o jakich rocznikach mowa, ale na oficjalnej stronie Kawasaki są KX-y z dużymi kołami jak i małymi. Chyba, że oni rozumieją "duże" tak jak Ty napisałeś, czyli średnie.

Na zawdy jeżdze od kilku lat i KXa na duzych kołach nie widziałem.

http://www.kawasaki.com/product_detail.asp...&tag=motorcycle normlanie 17 - 14 a ich duże czyli średnie to 19-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...