Skocz do zawartości

Pomocy CX wariuje ....


arkoeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem był z termostatem wymieniłem teraz sie dłużej grzeje ale temp trzyma odpowiednią wsio gitarka. Dziś chciałem sobie pojeździć bo już jakiś czas nie miałem kiedy (praca, praca, praca) odpalam chwilke się rozgrzewa już się zbieram coby wsiadać i ruszać a tutaj na wolnych obrotach przez zawór (nazywam go przelewowy i nie wiem czy to prawidłowa nazwa) w gaźniku poprzez rurkę ucieka mi paliwo do ziemi 8O . Tylko z prawego gaźnika. w momencie jak dodaje się gazu i nie pozwala wejść na wolne obroty jest dobrze ale wystrczy zamknąc gaz i za chwile przez wężyk z gaźnika ucieka paliwo. Niech ktoś powie z mądrych co to może być. Z tego co wiem do wymiany kwalifikował się zawór air-cut w lewym gaźniku wymieniłem ale na drugi zabrakło kasy i o nim zapomniałem, teraz mi się przypomniało. Proszę o odpowiedź miałem jechać z kumplami pod namioty motorami ale jak tak będzie się działo to nie ma szansy ;) . HEEEEEEEELLLLLLPPPPPPPP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uda mi się wymioenić ten zaworek samemu? dzis dzwoniłem do zakładu gdzie reperują motory i powiedzieli ze koszt wymiany zaworków w obu gaźnikach (podobno siadają one w podobnym czasie i wymienia się oba coby później kłopotów oszczędzić) to wydatek 150 zł z robocizną. Powiedzieli że po takiej wymianie trzeba synchronizować gaźniki. Prawda to ?? bo zaworki byłbym w stanie sam sobie wymienić ale synchronizacja to już gorzej ;)

Czasowo dogadałem się na poniedziałek...

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zaworkow to w sumie nie jest trudne, ale trzeba wiedziec co i jak... ja jak robilem to pierwszy raz to byla dla mnie czarna magia... tak samo z synchro... teraz to chwila moment ....

Jesli jestes kumaty i masz choc niewielkie pojecie oraz serwisowke (najlepiej od razu wyregulowac gazniki) no i wakuometry... to powinienes dac rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...