Skocz do zawartości

Co ze soba zabrać na 5 dni na Mazury?


Wróbel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się czepiacie człowieka, dosyć to niemiłe i małostkowe.

I to ma być środowisko motocyklistów?

Coraz bardziej w to wątpię.

 

Pamiętaj Wróbel, podróżnik nie ma ściśle określonych planów, czasu dotarcia i wyruszenia, zaplanowanej drogi. Tylko w ten sposób możesz doświadczyć najdziwniejszych zdarzeń, które zostaną w pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, no nie najlatwiej sie bedzie zmiescic bez kufra przynajmniej, ale DACIE RADE !!!

wiesz apropo szamponow i innych, moge polecic jakies saszetki, zajmuja bardzio malo miejsca a sa tanie, kupic ze 3-4 i wystarczy.

oprócz tego lepiej wziac ze soba jakies narzedzia, jak je mam zawsze wszystko jest wporzadku, a i innym mozna pomóc w razie czego.

koniecznie smar do łańcucha - nie posmarujesz nie pojedziesz ;)

dobry humor, cała mase pomysłów, silne nerwy, cos przeciwbólowego

właśnie wrocilem ze spontanicznego wyjazdu (nastepnego) i najlepiej nie planowac wszystkiego.

szerokiej i bezpiecznej drogi

powodzenia i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady!

Dzięki Gobert, że się za mną wstawiłeś - też sobie to samo pomyślałem...to ma być środowisko motocyklowe? W końcu po to piszę, żebyście mi coś doradzili, a nie żebyście się nabijali.

Jeszcze raz dzięki!

Zibiano - masz racje, te saszetki to będzie dobry pomysł - sporo miejsca można zaoszczędzić, a poza tym to faktycznie będę musiał się za jakimś kufrem czy bocznymi sakwami/kuframi rozejrzeć. Dzięki.

 

a Ty konrad1f to rozumiem, że to dla Ciebie może być żart, bo...jesteś zdesperowany, bo rozbiłeś motocykl. Ja przynajmniej sobie nie nabijam postów jak Ty pisząc takie głupoty... Ale... nie ważne. Ciebie też pozdrawiam i życzę więcej tolerancji i szerokiej drogi.

Dziękuje za rady (te sensowne) i pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie jestem zdesperowany bo motocykl już dawno jest :-D

 

Ja przynajmniej sobie nie nabijam postów jak Ty pisząc takie głupoty

dobre :-D , no wiesz to jest forum motocyklowe i nigdy bym się nie spodziwał pytań w stylu "pomóżcie-ile par gaci zabrać na wycieczkę" :-D

przeszło by jeszcze pytanko "jak skompletować zestaw narzędzi" ale coś takiego :-D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Dajcie chłopakowi spokój, to nie wstyd sie pytac

 

Też tak uważam, ja gdybym uważał, że ktoś pisze głupi post (chociaż sądzę, że ten takim jest) to po prostu bym się nie odzywał, a nie nabijał sobie posty. Dzięki K-rakus, że się wstawiasz za mną ;)

 

 

weź kasę żeby na jedzenie, piwo i na paliwo nie zabrakło oraz bezpieczne miejsce na parking dla motocykla bo straszne złodziejstwo.

 

Kasa już jest, a wezmę ze sobą - łańcuch Magnum i oczywiście blokadę na tarczę, mimo, że motocykl będzie stał w garażu pod kluczem, w domu w którym będę mieszkał. Więc mam nadzieję, że nic nie zginie, a poza tym będę mieszkał u Policjanta :P

 

 

Wróbel a może spakuj to wszystko do torby, daj na pocztę i wyślij do mnie albo kogoś z Mikołajek, Mrągowa. Odemnie do mikołajek jest tylko 22 km.

 

Wiesz, ja też o tym myślałem i w sumie dzięki, że się oferujesz, ale prawdopodobnie jak bym wysyłał to bym wysłał do tych ludzi, u których będę mieszkał, bo mam dokładny adres i są już sprawdzeni, bo w tamtym roku tez tam mieszkałem. Ale pomysł jest bardzo dobry i nie wiem czy tak nie zrobię wysyłając chociaż część.

 

Dziękuję wszystkim za (tylko) sensowne rady.

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku... jedziesz na 5 dni, bedziesz spac w hotelu i jeszcze sie zastanawiasz co wziac? Jedziesz tam na rewie mody czy co?

Nie kumam tego postu... szczerze. Ja bym pojechal tak jak stoje, ew. z galotami na zapas. Ale coz. Nie zapomnij bialej koszuli i krawata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co ten Twój (durny) post? Po to m.in. jest to forum, żebym się mógł zapytać. A jak chcesz to sobie pojedź na 5 dni tak jak stoisz - to 5 dnia będziesz w nieświeżych ciuchach - jeśli tak lubisz to w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...