Skocz do zawartości

Kufer Kappa i stelaz Givi????


Rekomendowane odpowiedzi

czesc,

czy ktos z Was moze poradzic?

Kupilem kufer Kappa K52 N i chce kupic stelaz z plyta do mojego motocykla (tdm 97). Importer zmusza mnie do czekania ok 3 tygodni na orginalny stelaz Kappa.

Podobno stelaz i plyta Givi bedzie pasowac.

Nie jestem pewien czy to prawda. Kufry Kappa i Givi posiadaja system MONOKEY.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Chcesz zdjęcie ze zbliżeniem na stelaż givi? Albo na spód kufra givi? To w zasadzie powinno wystarczyć (ew. jeszcze kilka pomiarów poszczególnych elementów). Jeśli to Cię urządza, to daj znać - pofatyguję się do garażu z aparatem ;)

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc' date='

czy ktos z Was moze poradzic?

Kupilem kufer Kappa K52 N i chce kupic stelaz z plyta do mojego motocykla (tdm 97). Importer zmusza mnie do czekania ok 3 tygodni na orginalny stelaz Kappa.

Podobno stelaz i plyta Givi bedzie pasowac.

Nie jestem pewien czy to prawda. Kufry Kappa i Givi posiadaja system MONOKEY.

 

pozdrawiam[/quote']

 

Hej. Z tego co mi wiadomo Givi i Kappa to jedna firma, produkująca towary pod różnymi markami, Kappa jest taką nieco tańszą "podmarką". System Monokey jest taki sam w obu przypadkach; kufer Givi bez problemu założysz na płytę Kappy, i vice versa. W razie czego służę monokeyem Givi do przymiarki, o ile jesteś z Poznania lub masz blisko ;)

 

--

pzdr

yahoo & 636 '02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kufer Givi na stelażu Kappa, płyta wymagała drobnych przeróbek aby można było zamontować kufer (inne mocowanie tylnej części kufra).

Kiedyś go zgubiłem 2 razy :mrgreen: i teraz jak go mocuję to tylko na stałę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

KML głupoty piszesz. Givi i Kappa mają IDENTYCZNE mocowanie każdego kufra i centralnego i bocznych.
Identyczne mocowanie płyty do stelaża. Kwestia dopasowania modelu. Centralki kappy i givi są montowane na dwa sposoby albo wystający "garb" kufra wsuwa się tyłem w płytę albo kufer ma dwa "rowki", które nasuwają się na wystające piny"łapki" w płycie. Przód jest zawsze taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...