Skocz do zawartości

jakie enduro/cross??


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle że z tą mocą to troche przesadzacie - tak samo bylo z cbr. Niby wszysy mowili jaki to potężny kop a jak na nią wsiadlem to wielkiego kopa nie doswiadczylem - mimo ze wczesniej jezdzilem tylko na 80 ktora tez nie robila na mnie wrazenia. W terenie co prawda jeszcze niczym mocnym nie latalem ale tak lajtowo slabszymi sprzecikami to owszem.

Aha i chcialbym aby moim wyborem byl 2 takt( podoba mi sie jego charakterystyka czyli potężny kop na wysokich obroach.) ten kx250 za4500 jest calkiem, calkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że z tą mocą to troche przesadzacie - tak samo bylo z cbr. Niby wszysy mowili jaki to potężny kop a jak na nią wsiadlem to wielkiego kopa nie doswiadczylem - mimo ze wczesniej jezdzilem tylko na 80 ktora tez nie robila na mnie wrazenia. W terenie co prawda jeszcze niczym mocnym nie latalem ale tak lajtowo slabszymi sprzecikami to owszem.

Aha i chcialbym aby moim wyborem byl 2 takt( podoba mi sie jego charakterystyka czyli potężny kop na wysokich obroach.) ten kx250 za4500 jest calkiem' date=' calkiem[/quote']

 

Wybór nalezy do Ciebie.

Najlepszym wyjściem będzie jak sie przejedziesz jaką 250tką i setą wyczynową.

Chcesz kupuj ćwiare.

Zobaczymy jakie będą efekty, hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że z tą mocą to troche przesadzacie - tak samo bylo z cbr. Niby wszysy mowili jaki to potężny kop a jak na nią wsiadlem to wielkiego kopa nie doswiadczylem - mimo ze wczesniej jezdzilem tylko na 80 ktora tez nie robila na mnie wrazenia. W terenie co prawda jeszcze niczym mocnym nie latalem ale tak lajtowo slabszymi sprzecikami to owszem.

Aha i chcialbym aby moim wyborem byl 2 takt( podoba mi sie jego charakterystyka czyli potężny kop na wysokich obroach.) ten kx250 za4500 jest calkiem' date=' calkiem[/quote']

Najpierw sie przejedz porzadnie takim sprzetem i potem napisz czy to dla Ciebie taki pikuś jest. Nie chodzi mi o to zeby odkrecic opor gazu na prostej bo to kazdy potrafi, ale pojezdzic troche po lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nie ma do rzeczy, bo odkrecic na prostej to i kx500 moze kazdy, ale z pokonywaniem zakretow i opanowaniem tej mocy w ciezszym terenie bedzie problem. 5000zł hmmm... Rx160cc moze?

 

Zgadzam sie w 100% Motocyklów szosowych nie ma co porównywac do full crossow bo to jest smieszne . Heniek 120 na prostej napewno sobie poradzisz ale jazda w terenie, wazkie zakrety itp zamast sprawiac ci przyjemnosc bedziesz musial sie pocic zeby wogole wyjechac z tego zakretu calo . Bedizesz mial ogromne problemy z opanowaniem mocy . Seta to najlepszy full na poczotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze honda mbx80 to raczej scigacz

temu gosciowi sie chyba nazwa z MTX pomylila, dlatego myslal że enduro Rx160cc-wedlug mnie zaje*isty wybór

a kupi YZ125 za 5 tys. znaczy sie kupić to wiem czy kupi, ale żeby była w dobrym stanie. jakto jest chlopaki, za 5tys. YZ125 w b.dobrym stanie silnika i dobrym stanie zewnetzrnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odbieram moto z serwisu i poluje moze na 500cc CZ

 

500 CZ CROSS to raczej nie znajdziesz bo one były robione tylko dla zawodników i raczej bys jej nie utrzymał. Teraz na 380cm mówi się "pięceta" bo bardzo trudno ja opanować i wiekszośc jak ja kupi to zaraz sprzedaje z takimi tekstami "sprzedaje z powodu za wysokiej mocy, srzedaje ponieważ nie mogę jej okiełznać" :D . Ale poodzenia i gómowych drzew ci zycze jak będziesz ją miał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odbieram moto z serwisu i poluje moze na 500cc CZ

 

500 CZ CROSS to raczej nie znajdziesz bo one były robione tylko dla zawodników i raczej bys jej nie utrzymał. Teraz na 380cm mówi się "pięceta" bo bardzo trudno ja opanować i wiekszośc jak ja kupi to zaraz sprzedaje z takimi tekstami "sprzedaje z powodu za wysokiej mocy' date=' srzedaje ponieważ nie mogę jej okiełznać"[/b'] :D . Ale poodzenia i gómowych drzew ci zycze jak będziesz ją miał ;) .

 

I wlasnie ze wzgledu na ta nieokielznana moc, chce ja miec... m.in. przez takie szalenstwa czasem utykam na lewe kolanko :twisted: 8)

 

Dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setka po 2 miesiacach ci sie znudzi. Wsiadaj odrazu na 2t 250cc i bedziesz mial w cholere zabawy w terenie ;) .

Wlasnie odbieram moto z serwisu i poluje moze na 500cc CZ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Po co piszesz jak nie ma pojęcia o tym.

250 to nie bedzie zabawa a wręcz może to być męczarnia, która przerodzi się w to, ze młody adept enduro zniechęci się.

Ale róbcie co chcecie, Widze, zę nie da się przemówić.

A akurat CZ nijak mozna porównać z starą japonią pod względem mocy.

 

A Ice, mogę wiedzieć skąd taka zmiana planów?? Chyba polowałeś na KTM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akurat CZ nijak mozna porównać z starą japonią pod względem mocy.

 

nie zgodzę się z tym w 100%. Kuzyn ma CZ 250 i jego kumpel kupił prawie nową CR 250 to nie daje rady kuzynowi. Tak samo na torze jak ktoś ma CZ 125, a ktoś inny jakąś japonie i nie umnie sobie radzić to CZ-ką tak go odstawi, ze by Ci oczy wyszły. Nie wiem czy miałeś do czynienia z dobrą CZ? (mówimy oczywiście o CZ CROSS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodzę się z tym w 100%. Kuzyn ma CZ 250 i jego kumpel kupił prawie nową CR 250 to nie daje rady kuzynowi. Tak samo na torze jak ktoś ma CZ 125' date=' a ktoś inny jakąś japonie i nie umnie sobie radzić to CZ-ką tak go odstawi, ze by Ci oczy wyszły. Nie wiem czy miałeś do czynienia z dobrą CZ? (mówimy oczywiście o CZ CROSS).[/quote']

Podpisuje sie pod tym, bo osiagi sa zblizone tyle ze zawieszeniowe wiadomo Japonia bedzie lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...