Skocz do zawartości

gaźnik i bieg jałowy


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki to w takim razie chyba krućce są do wymiany. bo przy wiekszych prędkościach jak 80 w góre wogule nie chce iśc. dławi sie i strzela. pewnie powietrze sie dostaje.czy sylikon załatwi ten problem na krótki czas bo musze na nie czekać około 1,5 tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. Z obrotów zchodzi szybko, ale czasem spadnie do około 1000obr/min po czym natychmiast stabilizuje sie na 1300-1400obr/min.

Poza tym w CBR 600 F2 jak powinno być z tymi wolnymi obrotami. Równo jak drut, bo ja mam delikatnie wahania i nie wiem czy to dobrze, czy coś nie tak. Z odpalaniem jest tak, że jak zgasze, postoii powiedzmy około 1h to przy uruchamianiu musze lekko dodać gazu, bez niego trzeba długo kręcić. Tak ma być czy coś nie tak, bo to jest moje pierwsze moto i zielony jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Kawie mam identycznie regulowalem gaznik i go czyscilem srube skladu mieszanki skrecilem zgodnie z manualem ale wtedy powoili schodzil z obrotow i bardzo ciezko palil wiec wrocilem do stanu z przed regulacji o 2 obroty wiecej niz podaje manual do tego wyczyscilem filt powietrza i jest OK tzn tak jak opisujesz wiec chyba to normalne z tym ze mam singla 650 z 1 gaznikiem i pojedynczym ukladem zaplonowym

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są podejrzenia o fałszywe powietrze to Samostart do Diesla załatwia sprawę. Należy odpalić silnik i podać trochę samostartu na korpus gaźnika lub na kolektory dolotowe. Jeżeli nagle wzrosną obroty to w tym miejscu jest nieszczelność.

W ekstermalnych przypadkach świece są nierówno wypalone ( mają różne kolory).

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...