Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie??


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M70135

 

Mi sie wydaje że spoko, tylko że ma troche chyba duży przebieg :?: :?:

Ale pojemność nawet spoko :)

Czekam na wsze zdanie, bop jak wiecie od jakiegos czasu poszukuje jakies fajnej Yamaszki a ta jest nawet blisko mojej miejscowości :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam kilka pytań co do tych dt'ek, jestem kompletnym laikiem na ich temat bo nawet nigdy nie jezdzilem na takiej, ani nawet nie widzialem z bliska konkretnie takiego modelu :D , a chce sobie kupić taki bo mi podoba :)

Było już na forum na temat jazdy Dt'etka po asfalcie i ogólnie jazdy nie w terenie, i niektórzy pisali że można nia lajtowo jezdzic po asfalcie, a niektórzy mowili że trzeba miec odpowiednie opony do niej żeby lajowo po nim jezdzic (nie pamietam dokladnie o jakie opony chodzilo :? ). Moglibyście jeszcze raz wypowiedziec sie na ten temat :?: :?: :?: :?: :?: I jeszcze jedna, o tym tez było juz napewno ;) Czy taka Dt'etka jest naprawde taka głośna :?: :?: :?:

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi Dt-etkami, czy az tak głośno chodzą    

Orginalnej na wolnych orbotach to z 4 metrów nie usłyszysz. Te ze zmienionymi wydechami to roznie. Ja miałem dt 125 dwie sztuki i jedna na przelotówce była cicha prawie jak orginał a druga chodziła jak młynek do kawy o napedzie atomowym ale to była mała koncówekcza arowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalnej na wolnych orbotach to z 4 metrów nie usłyszysz. Te ze zmienionymi wydechami to roznie. Ja miałem dt 125 dwie sztuki i jedna na przelotówce była cicha prawie jak orginał a druga chodziła jak młynek do kawy o napedzie atomowym ale to była mała koncówekcza arowa.

 

Aha, to rozumie :) bo juz myślałem że wszystkie chodzą jak młynki do kawy ;) thx za wypowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dt 125 dwie sztuki

Strzałku ty miałeś dwie DT i możesz mi powiedzieć, co byś wybrał :?:

DT 125 poniżej1989r. czy Koze(cz125) :?: Pytam dlatego bo mam mały sentymencik co do jazdy po drodze, a wiadomo że na dt z papierami zawsze będzie łatwiej się wytłumaczyć :!:

Jednak chodzi mi głównie o jazde w terenie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi Ci o jazde w terenie to lepiej cz te starsze dt mają troche cinsze amorki z przodu od tych nowszych ale motcol wspominam bardzo dobrze. Ta starsza miała nawet lepszy dół niż ta nowa a na wysokich chodzily prawie tak samo.

A tak wszytkich Dt to miałem 3

125 85

125 97

80 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem od tej Yamaszki, mówi że jest ona jeszcze zablokowana tylko na dyfuzorze, bo moduł i końcówke ma zmienione... Mówi że dochodzi do 90 km/h, jak myślicie ile jest w stanie iść jak sie ja odblokuje całkowicie, biorąc pod uwage jej tiuning :) :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...