Skocz do zawartości

Zloty w CENTRUM Polski


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ok mam info jednak zlot sie odbedzie i całe szczescie :twisted: a wiec do rzeczy:

Skierniewicka Grupa Motocyklowa zaprasza na BIKERS MEETING 12-14 sierpnia Nieborów .

Najprawdziwsza motocyklowa atmosfera,najlepsza kuchnia czynna całą dobe,MUZA bez przerwy na zywca, salon tatuazu"Black Skull" , erotic show,konkursy,nagrody,dla chcetnych mozliwosc wynajecia domków campingowych

Kontakt:0504110086

 

Wjazd TYLKO 35zl :twisted: no to ciekawe czy w koncu spotakm sie z kims z forum, bo ja bede tam !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jednak ktos sie zainteresował a podobno naprawde warto :) , co do imprezy to "Skierniewicka Grupa Motocyklowa zaprasza na BIKERS MEETING 12-14 sierpnia Nieborów .

Najprawdziwsza motocyklowa atmosfera,najlepsza kuchnia czynna całą dobe,MUZA bez przerwy na zywca, salon tatuazu"Black Skull" , erotic show,konkursy,nagrody,dla chcetnych mozliwosc wynajecia domków campingowych

Kontakt:0504110086

 

Wjazd TYLKO 35zl" towszystko co było w czasopismie a stronki zadnej nie podawali tylko te info , z tego co słyszałem byli tu kumple w tatym roku to polecają i juz urlopy pobrali wiec mysle ze klimatycznie jest .

A SIWY wybierasz sie moze??bo ja tam pojade sprawdze , miejsce zachwalali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuję tylko, że nie zdobędę uprawnień w tak krókim czasie... :buttrock:

Bo Nieborów to piękne miejsce (nieco zbyt klasycystyczne, jak na zlot gangu HellAngels ;), ale czyż kontrasty nie są piękne ?), a poznać Ekipę osobiście to coś zupełnie innego, niż czytać tu Wasze wypociny, hehehehe... :-)

Tak więc jestem z Wami duchem i oczekuję zdjęć !

 

P.S. Szczególnie zdjęć z tego erotic show, hahahahahah...! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...