Skocz do zawartości

nowa ksiażka


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez niedawno przeczytałem ta książkę od deski do deski. Książka fajna, ale chyba raczej kierowana to „głupkowatych” amerykanów. Znalazłem tam sporo rzeczy o których już wiedziałem (jako człowiek który potrafi świadomie przewidywać różne sytuacje), co nie znaczy, że nie warto było to czytać. Ad jazdy motocyklem szosowym w terenie... :) achh, dzisiaj miałem „przyjemność” jechać z 1km po piaszczystej w sumie dosyć twardej drodze ;) łatwo nie było, wydawało mi się ze na takiej drodze, motocyklem szosowym będzie jechało się bez większego problemu, tymczasem jechałem z prędkością ok 20km/h i „srałem” żeby się czasem nie wy***ać :P

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem.

Dla mnie poczatkującego jeden raz to - kurka - za mało, wiec czytam ponownie!!

Uważam, że jest to jeden z lepszych podręczników (w ogóle), jakie mialem okazje przeczytać.

Książka nie nurzy, z uwagi na styl autora, który solidną wiedzę, co ważne popartą przykładami z własnego doświadczenia, przeplata ciekawymi komentarzami i śmiesznymi uwagami. Tu też brawa należą sie wedlug mnie Tlumaczowi (niech mu już bedzie 'objętość' zamiast 'pojemności' ).

Dowiedziałem się dlaczego właściwie 'to to' jedzie i dlaczego się trzyma w pionie i nie przewraca (wyklady z fizyki). Jest dużo informacji praktycznych co robić , żeby dojechać w dobrym stanie. :)

Zabrakło mi: Choćby lekkiego wykładu z teorii budowy motocykla i jakiegoś praktycznego poradnika, co sprawdzić przed dłuższą jazdą. To pewnie z uwagi na specyfikę narodowości autora (gdzie wszystkie przeglądy i naprawy załatwia servis). U nas jest inaczej , jak wiadomo.

Znużyły mnie: Łosie wbiegające na drogę przed motocyklem, średnio co 10 stron ;). To ważny, oczywiście, temat, ale ile można??

Świetnie, ze zdjecia w książce są z .... warszawskich ulic, a nie z jakich metropolii Bóg wie gdzie w USA.

Reasumując: Dobra pozycja dla początkującego (czy dla zaawansowanego - nie wiem, bo nim nie jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...