Skocz do zawartości

giełda w słomczynie


Rekomendowane odpowiedzi

wybieram się do słomczyna i moze bym coś kupił jak coś się trafi.Nie mówie o stojsku z motorami bo tam jest dosyć drogo chodzi i o stojska tak zawne z starociami tam jest wszystko meble komputery sprzęt RTV i motory wszystko czego niemiec chce się pozbyć :notworthy: .Jak kiedyś byłe to widziałem dwie hondy mbx jedna była za 1700zł a druga za 1500zł była też Yamaha rd i pare innych

motorków których nie znam.Czy wedłuk was opłaca się kupować w miescach

i jakie motory moge spotkać chodzi mi o motorowerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze 0 kotaktów i umawiania sie poza gieldą

 

 

Sporo kradzionego zlomu

 

zgadza sie, jedziesz w dwie osby jedna zostaje plnuje auta a druga chodzi gola( mam na mysli bez tela i portfela)

 

zlodziejstwo tam góruje - są tanie rzeczy racja!! ale co do motcykli to uważaj co kupujesz.............. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jesli chodzi o motocykle to wielkiego wyboru nie ma :D

 

to co ludzie sciagaja z zachodu to jest totalna porazka i ja bym bal sie wpakowac w cos takiego

 

na stoisku z motocyklami guruja motorynki, ogary, czasem jakas mz sie trafi badz inne cudo

chociaz ostatnio stalo troche ludzi ze skuterkami ladnie wygladajacymi (tak z zewnatrz )

 

jesli chodzi o zlodziejstwo to najlepiej jakbys sie podlaczyl pod patrol policji A NIGDY W ZYCIU PRZED!!

chwilke za nimi ale caly czas w zasiegu reki:)

 

niestety takie lazenie mija sie z celem :notworthy:

 

ale niewazne widzialem juz rozne akcje ze zlodziejaszkami ale mi sie tam nigdy nic nie stalo (na szczescie)

 

 

siwy jak nigdy tam nie byles to czemu masz tak zle zdanie o tym miejscu?

wedlug mnie slomczyn to jest niesamowicie fajne miejsce :mrgreen:

bywalem tam setki razy

sprzedawalem samochody

kupowalem samochody

ciuchy

jakies gadzety

czesci

alarmy

scyzoryki

glosniki

i mase innego badziewia

 

jesli zbierze sie ekipa kilku osob taki wyjazd zajebi.scie sie kalkuluje :D

zrzuta na wahe od 5 osob

a ceny masz czesto o polowe mniejsze niz np w warszawie

 

glupi przyklad:)

spodnie bojowki

cena w wawie okolice palacu kultury 120-150zl

cena na slomczynie (po targowaniu 40zl) przed targowaniem 50zl

 

czysty zysk:)

 

nigdy mnie tam nie okradli nic mi zlego nie zrobili

i z przyjemnoscia wspominam PYSZNE PACZKI :-D :D 8) 8)

 

pozdrawiam

 

ps. ale pamietajcie zeby sie pilnowac bo zlodziej krazy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy jak nigdy tam nie byles to czemu masz tak zle zdanie o tym miejscu?

Czemu?Bo opinie krążą po ludziach i sie dowiedzialem.Nachętniej bym tam pojechal z bazuką i może czulbym sie bezpieczny.Mojemu koledze chcieli wyciągnąć portfel gigantyczną pensetą :| Pojade kiedyś,jak czolg sobie kupie :( bo szyb mi nie wybija w czolgu,jedynie wlaz zajumają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam

to tak samo jak kraza opinie o np motocyklistach ktorzy gwalca stare babcie jezdza 300km/h pod prad na gumie itd

nie wierz we wszystkie plotki:)

 

jak pojedziesz przekonasz sie ze nie jest to straszne miejsce tylko trzeba uwazac zeby cie nie okradli ale to tak samo jest np w centrum warszawy w tramwaju albo busie

 

zawsze trzeba uwazac

 

jak pojedziesz tam opisz swoje spostrzezenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy jak dobrze poszukasz to i bazke na miejscu kupisz :-D .Ja myśle o kupnie tam motorka poniewasz sprzedawca często nie zna się na motorach i można dobrze targować i to jest duży plus.A pozaty typowy handlasz kupuje uszkodzone motorki i robi je aby to odpaliło i opchnąć frajerowi.A taki facet co kupuje wszystko w niemczech meble i inne nie pogardzi tanim motorkie który nie zna się na cenach takiego motorka w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo często na giełdzie w słomczynie. Lubie tam jeździć. Byłem z 50 razy i nikt mi nic nie ukradł. Kupywałem samochody (cztery).

Jednak po motocykle tam sie nie wybieram złomy i drogie wole z ogłoszenia.

Ostatnio widziałem mz251 złom obdrapany i ledwo chodził sprzedawca upierał sie przy 1500zl porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się zdarzyło pare razy tam być,co do motocykli to nie ma tam dużego wyboru,i drogo,ostatni raz jak byłem to z takich wiekszych moto była cbr z 90 r po małym szlifie i zajeżdżona vfr-ka,okradziony nie zostałem ale za to spisały mnie psy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na słomczyńskiej giełdzie kupiłem MZ-kę, która wcześniej służyła w policji, i nawet ją sobie chwaliłem (transakcję finalizowałem w położonym nie opodal giełdy domu sprzedającego). Co do samego klimatu, panującego na giełdzie, to jednym może on odpowiadać, a innym nie. Pamiętam, jak w sektorze motocyklowym nadziałem się na buraka, usiłującego sprzedać (?) również ETZ-kę, "zachęcając" poburkiwaniami "Kupujesz czy oglądasz?". :-D Motocykl kupiłem od gościa wystawiającego się tuż obok, a burakowi na odchodne życzyłem powodzenia. :mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...