Skocz do zawartości

!!!!!!!ŁANCUCH I ZEBATKI W APRLIA RS/AF 50 POMOZCIE!!!!!!!


krzychu-985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej sorry ze pisze kolejny raz ale mam taki problem... Kupilem sobie zebatke 14 i mam zakrutki lancuch ,,, niepomyslalem o tym ale to mniejsza z tym, Kupie nowy tylko wlasnie sie zastanawiam czy robia rozne dlugosci. Teraz kolejne pytanie jak macie mocowana zebatke przy silniku w swej apriliach bo moja stara niebyla wogule niczym zakrecona tylko wlozona i tak sobie byla i jak chcialem ja sciagnac mocniej pociagnolem i wyszla. Teraz mam nowa super pasuje ale jest troszke bardziej luzna i spada jak motor jest przechylony. Moze zmieni sie to jak zaloze dobry lancuch bo ten co mam jest zakrutki i go niezpane . Wiec powiedcie moze musi byc cos co zabezpiecza ta zebatke. Co prawda niewidze u siebie zadnych miejsc gdzie mozna by przykrecic jakas srobe mocujaca ale mzoe jednak cos jest pliz pomozcie .. :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moja stara niebyla wogule niczym zakrecona tylko wlozona i tak sobie byla i jak chcialem ja sciagnac mocniej pociagnolem i wyszla
na bank cos musi być !!

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich 2 RSkach na przedniej zębatce jest taka "nakładka"( nie wiem jak to się fachowo nazywa) na żebatkę która trzyma całość.Nic Ci nie da założenie nowego łańcucha bo musisz mieć tą zapinke na zębatkę żeby się trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki juz po stresie wszsytko gra a na nowej zebatce ladnie jezdzi ale zapiecia niemam i niczego niezalozylem ale zebatka niespada. Musze przyznac ze po wymianie zebatki na 14 zebow to jest calkiem inny moto. Troszke stracilem na przyspieszeniu ale zato v-max wiekszy. Ogulem motor ciagnie jakby od nizszych obrotow i narazie udalo mi sie go rozpedzic do ok 101km/h bylo by jeszce wiecej ale dobra nawierzchnia sie skonczyla . Wczesniej rozpedzlaem ja do 94 max a tu teraz 101 i jeszce cos by wyciagnal:) Morfi moglbys zrobic jakies foto tych nakladek i mi dac zobacze i bede wiedzial mniej wiecej czego szukac . I powiedz mi czy maja jakies mocowania na tym walku bo u mnie nic tylko zwykly walek i nato zebatka . pzdr foto sa na linku ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*rwa, troche wyobrazni człowieku :!: :!: :!: :idea: Wyobraz sobie co sie stanie jak ta zebatka jednak spadnie z wałka zdawczego. Jak nie szanujesz swojego życia/zdrowia to nie narazaj chociaz moto na zniszczenie/skasowanie :?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobilem juz wczesniej an starej zebatce ok 2000tys i tez niebylo zadnego mocowania i jakos niespadla. Narazie zrobilem okolo 50 km i tez niespada. Znajomymechanik mowi ze niema prawa spasc ale dalej czuje lekki dyskomfort. Zdjecie walka niema co robic poprosty zwykly walek i tyle nic co by zdradzalo ze cos powinno sie na to zalozyc i tak samo z zebatka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobilem juz wczesniej an starej zebatce ok 2000tys i tez niebylo zadnego mocowania i jakos niespadla. Narazie zrobilem okolo 50 km i tez niespada.

i co ? czekasz az spadnie? zrob foty tego wałka i wrzuć na forum. mi to wyglada na jakis patent. pewnie ktos zerwał gwint albo przyspawał a pózniej odciął :?

 

zembatka spadnie to h*j do domu bedziesz pchał

o ile bedzie co pchać albo o ile bedzie miał kto pchac. przeciez łancuch może rozp*ierdolic kartery, zablokowac koło, rozszarpac noge ...... :idea:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...