Skocz do zawartości

Prawko kat. A taka cena?!


zrubo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi ile teraz kosztuje prawko w waszych miejscowosciach?

Pochodze z okolic Częstochowy i na kursie zawołali odemnie 900zł !!! +lekarz+ inne pierdoły wyjdzie ponad tysiąc, kurde co tak drogo za kat B pięć lat temu płaciłem 550zł.

Cholera trzeba było robić wszystko za jednym zamachem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zrubo, ja jestem z Cz-wy.

 

Robiłem A, jak i B, u Nowaka w II Aleji N.M.P 35, B kosztowało mnie 1000 PLN, a A - 600 PLN. Jeździ się Yamaszką TW 125.

 

Jak chcesz to dam Ci tel. na PW.

 

Arakonowi z forum już poleciłem tą szkołę, zapisał się i chyba jest zadowolony :)

 

Apropos to jest najtańsza opcja w Częstochowie za A i jedna z najtańszych za B. B można zrobić w niktórych miejscach za 950 :-D

 

P.S Lekarza robi się zazwyczaj za 50 - max. 100 PLN.

 

no i + koszt egzaminu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem za 700 zl A i B z tym, że na A to miałem tylko ósemkę... na mieście ani razu nie bylem :? , tak żeby pojeździć... (moto) caly palac na samochód robilem sam, tzn.

 

koleś: robiłeś już kiedyś "to i to ... "

 

ja: nie

 

koleś: no to rob :)

 

na mieście bylem chyba 7 razy (samochod), ale co do ceny to bylo super...

 

aha, wtedy robiło sie już "po nowemu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkółce ceny mamy następujące:

- kat. A - 1000 zł

- kat. B - 1000 zł

- badania lekarskie - 60 zł

Pomoce, czyli kodeks, podręcznik, testy na CD, w cenie kursu.

Można płacić w ratach dowolnych. Zainteresowanym wystawiamy rachunki dla odpisania podatkowego. Jednak coraz mniej osób ma możliwość wliczenia sobie w "koszty" kursu motocyklowego.

 

Program kursu obejmuje:

- zajęcia ogólnorozwojowe dla zielonych i początkujących, czyli wszelkiej maści slalomy, zawracania, stójki bez podparcia nogą, jazdę jedną ręką, i inne pierdoły

- zmianę biegów z przegazówką obowiązkowo

- slalom bez trzymanki

- przeciwskręt, czyli "countersteering"

- "ósemkę Kulika", czyli celowe wprowadzanie motocykla w uślizg i wyprowadzanie z uślizgu (albo i nie...)

- jazdę w rowach głębokości 1m i koleinach

- przejazd przez górkę wysokości 1m w kontakcie z ziemią, a dla zdolnych z fazą lotu

- jazdę w ruchu miejskim w czasie 10 godzin z instruktorem w roli plecaczka (nie ma ściemy, instruktor ryzykuje tak samo jak kursant, czyli nie może olewać szkolenia).

Każdy kursant podejmuje walkę z każdym ze wspomnianych zagadnień.

Nasz sprzęt to: Honda CBF250 (egzaminacyjny), Suzuki GS500 (miasto) i GSX400, Yamaha TW200 i XT225 (obie w teren).

 

Jeśli chodzi o cenę za motocykl, to jest to średnia cena w Warszawie. Są kursy po 700 zeta, gdzie do zrzygania robi sie ósemkę, a na miasto wyjeżdża raz na zmęczonej maszynie. Są też kursy po 1200, gdzie jedynie motocykle są nowe i śliczne, a program szkolenia niewiele odbiega od tych najtańszych.

Proszę pamiętać że w stolicy mamy najwyższe w kraju koszty wynajmu powierzchni placu i sal wykładowych.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW to dosyc wypasiony kurs ja pójde siąde nat paroma tescikami zrobie pare ósemek wyjade kilka razy na miasto i wsio.

 

Powiedzcie mi skąd te róznice?

Za taki kurs jestem zdolny zapłacic 1000 zł a le za ten mój :? Tomek a skad ty pochodzisz bo jak z Cze-wy to mam problem z głowy.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie liczy się tyle cena co jakość kursu. Co z tego, że się oszczędzi 100-200 zł jak sie człowiek niczego nie nauczy? 8O 8O

 

Jak najbardziej polecam szkołe Tomka i Piotrka od jakiegoś czasu właśnie robie u nich prawo jazdy. :)

 

Jak ja szukałem szkoły to ceny w Warszawie zaczynały się od 750zł w górę.

 

Za 750zł dostajemy często instruktora, który jednocześnie podczas twoich godzin prowadzi nauke innego kursanta na B, a na nas nawet nie zwróci uwagi (potwierdzone przez znajmowego) :twisted: :twisted: . Zaś u chłopaków full wypas, zawsze coś pokażą, doradzą i naprawde można się pouczyć jazdy 8) . Różnorodność ich parku maszyn pozwala na pojeżdżenie różnymi maszynami co na pewno ma wpływ na późniejsze bezpieczeństwo na drodze.

 

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...