Skocz do zawartości

Pierwsze enduro....


Rekomendowane odpowiedzi

Już troche wiem jakie robia przekrety przy sprzedazy, bo byłem przy kupnie nie jednego motoru i sam nie jeden sprzedawałem :)
no to masz sie czym chwalic :? !!
Powinno starczyć ale jak byś dołożył te 500zł (3500) to miałbyś już supr dt taką co tylko siadasz kopiesz i jedziesz. Niemuwie że za 2500-3000 nie wyrwiesz dobrej dt ale ja bym wolał dac więcej i jeździć a nie bawić sie w mechanika...
z toba tu sie nie zgodze bo ja kupiłem za 2100 z transportem 93 rok 10 000 przebieg i jak napisałes SIADAM KOPIE i JADE ! Kupiłem z dolnoslaskiej !

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już troche wiem jakie robia przekrety przy sprzedazy, bo byłem przy kupnie nie jednego motoru i sam nie jeden sprzedawałem :D
no to masz sie czym chwalic :? !!

Nie przesadzaj znow nie jestem jakims kretaczem, chodzilo mi o to ze wiem poprostu jak niektórzy potrafia sciemniac przy sprzedazy motoru...

 

Powinno starczyć ale jak byś dołożył te 500zł (3500) to miałbyś już supr dt taką co tylko siadasz kopiesz i jedziesz. Niemuwie że za 2500-3000 nie wyrwiesz dobrej dt ale ja bym wolał dac więcej i jeździć a nie bawić sie w mechanika...
z toba tu sie nie zgodze bo ja kupiłem za 2100 z transportem 93 rok 10 000 przebieg i jak napisałes SIADAM KOPIE i JADE ! Kupiłem z dolnoslaskiej !

pzdr

Ta?? 8O 8O NO to tylko sie cieszyć, bo tez tak bym chcail trafic :) bo z tego co szukam to zawsze jakas wyrabana w kosmos cena jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinecha napisał:  

Powinno starczyć ale jak byś dołożył te 500zł (3500) to miałbyś już supr dt taką co tylko siadasz kopiesz i jedziesz. Niemuwie że za 2500-3000 nie wyrwiesz dobrej dt ale ja bym wolał dac więcej i jeździć a nie bawić sie w mechanika...  

HubZG napisał:  

z toba tu sie nie zgodze bo ja kupiłem za 2100 z transportem 93 rok 10 000 przebieg i jak napisałes SIADAM KOPIE i JADE ! Kupiłem z dolnoslaskiej !  

pzdr  

 

Ta??   NO to tylko sie cieszyć, bo tez tak bym chcail trafic  bo z tego co szukam to zawsze jakas wyrabana w kosmos cena jest

 

No wiadomo że chodzą różne przypadki ale trzeba kupować z głową. Niestety są tacy ludzie w polsce któży wciskają kit i szukają frajera który kupi złom za dużą kase :? :roll: Najlepiej jechać z jakimś zmotoryzowanym znajomym który sie znia na rzeczy i tak jak napisał wyzej kolega nie można się napalac!! spokojnie obejżeć jak wszystko gra to gitara jak nie to lipa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wlocha nie wierze, taki RX50 ma cos kolo 12KM, zgadza sie?  

a DRce nei podolal na odcinkach leznych, czy na asfaltach, czekac co chwila musialem, jedyne co jest fajne w nich to zawiecha

bo 50 ma malutki moment albo była zblokowana

Dzisiaj rozblowowywalem RX 80 kupiony za 3300 z 95 roku juz zaresjtrowany. Narazie sprawdzaliśmy na na pozyczonym wydechu ginaelli i koleś był w szkoku jaka jest róznica a jescze jak wsadzimy gażnniczek 19 albo 21mm to bedzie miał wypasik

 

odstrasza mnie ten nikasil

Czemu? przecerz to nie wyczyn w normlanych motocyklach naniksylu jeżdizsz praktycznie tak długo jak na tuleji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sezonie będę się rozglądał za motocyklem dla swojej kobiety, jaką największą pojemność widzieliście zarejstrowaną na motorower?

Myślę że 125 by Jej starczyła ale nie ma Ona prawka więc moto musi być zarejstrowane na motorower.

Lepiej coś ściągnąć czy kupować w Polsce, i jaki model i marka, musi przypominać trochę wyczyna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...