Skocz do zawartości

JAKI WYBRAĆ


QooBooS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda bardzo ładnie ale ten rocznik

:?

 

[ Dopisane: 28-06-2005' date=' 09:01[/i'] ]

Ja szukam takiego typowego Enduraka, nie zabardzo w teren ale też nie na szose- z resztą wiecie o co mi chodzi :) Taki żeby miał migacze, światła i to wszystko co mają szosówki ale żeby dało się nim też w terenie gdzieś poszaleć :twisted:

 

taaa nowke z salonu, wypasiona, za garsc drobniakow

jak nie masz kasy na nowke a starocia nie chcesz to nie zawracaj dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej lordy :/ Wy to jesteście naprawdę....fajni ;D

Simsony to tylko 70. Wersja Sr 80 to 70cm3 o mocy 5,6km!

W książce jeżdże motorowerem simson jest błąd! Simsony 80 były ale wyczynowe enduro powstałe w ilości 100sztuk.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe tworzcie mi tutaj OFF TOPIC -u. :)

 

Prosze Cię prześlij mi zdjęcia tej Twojej F1 bo na prawdę chce ją od Cibie kupić! :?

 

[ Dopisane: 29-06-2005, 17:48 ]

na koło ej no! Gdzie są te zdjęcia?! NIe mam za dużo czasu (za niedługo wyjeżdżam.. :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lipa bo miałem na skrzynce te zdjecia i jak wchodze to mi pisze ze jest awaria ale sie staram cos załatwic cały czas no ja tez wyjezdzam i staje na głowie zeby załatwic zdjecia

 

[ Dopisane: 29-06-2005, 17:59 ]

http://www.50cc-motorcycles.com/pictures/a...ilia/af1-07.jpg

to jest taka tylko sprowadziłem ja to była lekko porysowana i pomalowałem na granat metalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rozek, słuchaj nie wszyscy są tak bogaci jak Ty! I jak każdy staram się dobrać jak najlepsze moto dla siebie i co chyba oczywiste w jak najlepszym stanie...

 

1. Moi rodzice ucza w szkole wiec milionerem nie jestem.

2. Jesli nie stac Cie na nowke z salonu to jej nie kupujesz, a szukasz czegos co jest w twoim zasiegu finansowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO fajna fajna, jak silniczek chodzi? On jeżeli dobrze przeczytałem to jest zarejestrowany? Instalacja elektryczna jest sprawna? Wiesz co no bo z tego co tutaj czytałem to są aprilie i APRILIE - wiesz o co mi chodzi, niektóre nie wymagają w kładu finansowego w ogóle a w ninny co chwilę się coś psuje :-x Ty mi napisałeś tutaj na forum że mi sprzedaż za 2600PLN, ja bym ją kupił za 2500PLN ponieważ Simsona musiałem sprzedać 300zł taniej i i tak musi mi jeszcze tat troche gotówki pożyczyć :roll: A gdzie Ty w ogóle mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...