Skocz do zawartości

Chce kupić motorek najlepiej enduro .... co doradzicie ??


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za tyle opini na ten temat 

 

Ale pytam prosto z mostu jaki kupie motorek do 2,5 tysiąca złotych(musi być zarejestrowany na motorower) ???

 

- Z tego co wiem to za tą kasę tylko DT ale czy nie będzie to stary grat ??

 

 

 

Linki mile widziane !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytam prosto z mostu jaki kupie motorek do 2,5 tysiąca złotych(musi być zarejestrowany na motorower) ???

Kupisz ale nie odrazu zarejstrowaną tylko taką na niemieckich kwitach(do 2 tyś sie wyrobisz) i sam ja na 50 restrujesz ( koszt całej resjtracji 450zł)

 

Z tego co wiem to za tą kasę tylko DT ale czy nie będzie to stary grat ??

To już zależy jak trafisz. Myśle, powinienes być z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale rejestracja nie kosztuje 450zl. Nie chce podwazac zdania strzalka ale czy rejestrowales albo ktos z naprawde bliskich rejestrowal??

Moj brat sprowadzil motor i akcyza, tlumaczenia i wogole wszystki wyszlo ok 700zl i jeszcze brzeglad rejestracja, ubezpieczenie i wyjdzie ok 1000-1100

Serio. Same oplaty za sprowadzenie ok 700zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj brat sprowadzil motor

Napisalem rejstracja na motorower a nie motor.

Za motorower płacisz 2% podatku, Tłumaczenie 60zł pierwszy przegląd 120zł + 130 za resjtracje i ubezpiecznie a w motocyklu jest drożej przegląd i ubezpieczenie + karta pojazdu.

 

Nie chce podwazac zdania strzalka ale czy rejestrowales albo ktos z naprawde bliskich rejestrowal??

Tak dobry znajomy zaresjtrował jedną DT i jednego HRD oba na 50

 

 

Same oplaty za sprowadzenie ok 700zl

No co TY nawet enduras z 4um resjtrwał i wszyko go 400pare zł wyniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam Honor bo on sprowadzal 125 i zgadza sie. Ale jak zobacza motor w dobrym stanie a na fakturze jest napisane 40 euro a trafisz na jakiegos je**nego dupka to sie dopieprzy i cie nie przepusci przez granice.

 

No wlasnie karta pojazdyu pamietam ze jest droga ale w motorowerze wydaje mi sie, ze tez musi byc. Jak to jest ?? Ja w DT50R mialem karte a nie sadze, ze ktos chcial sobie ja wykupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie karta pojazdyu pamietam ze jest droga ale w motorowerze wydaje mi sie, ze tez musi byc. Jak to jest ?? Ja w DT50R mialem karte a nie sadze, ze ktos chcial sobie ja wykupic.

Nie wiem jak kiedyś ale teraz nie trzeba - możesz to nawet sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam Honor bo on sprowadzal 125 i zgadza sie. Ale jak zobacza motor w dobrym stanie a na fakturze jest napisane 40 euro a trafisz na jakiegos je**nego dupka to sie dopieprzy i cie nie przepusci przez granice

 

buhahahahahahaha na granicy to oni cie moga w DU.... pocałowac :D wiezlismy siostrze cinquecento nie chcialo nam sie stac w 2 km korku pojechalismy przez terminal w niemieckiej budce 2 m nad ziemia celnik siedzial i moglem mu legitke pokazac i by mnie przepuscil :D a na polskiej szlaban otwarty i nikt nie siedzial a akcyzje placisz w urzedzie celnym i nie jedziesz tam z moto piszesz motor schaden karoserien schaden i 10 euro

:mrgreen: i wszystko a na granicy moga ewentualnie dokumenty sprawdzic a ich to h... obchodzi czy masz na fakturze 1000 euro czy 1 euro :P to by bylo na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze na granicy cie przepuszcza (moze) ale juz w urzedzie celnym nie jest tak latwo :? Tam dopiero zaczynaja sie kontrole. I naprawde mozesz miec powazne problemy z zarejestrowaniem moto. Wiem z wlasnego doswiadczenia. Specjalnie rozbieralismy auto zeby sie nie doczepili ze za mala kwota jest napisana za kompletne auto ( znajomych nie przepuscili przez to i musieli wracac do szwajcarii i jeszcze jedna umowe pisac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

Nie prawda najpier zobacz DT 50 jak eygląda a potem pisz. DT 50 też jest na 18-21.  

 

A właśnie, że na nie. Mój kumpel ma DT50 z 1994r i jest na małych!! Może to zależy od wersji!!

Chyba jako jedeny widziałeś DT na małych kołach. Honda robi na małych ale nie yamaha a w dodatku DT. Zobacz że ini powiedzieli to samo co ja.

Kto widział DT na małych kołach ręka w góre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...