Skocz do zawartości

Chce kupić motorek najlepiej enduro .... co doradzicie ??


Rekomendowane odpowiedzi

(DT80 ma rame od 125)

 

Nie ma takiej samej ramy,jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, rama jest zupełnie inna, z tym że w modelach z jedną tarczą (rocznik 83-88) może się wydawać podobna ale tylko zewnętrznie, pod owiewkami jest inna.

 

źle się wyraziłem,chodziło mi ,że DT80 i DT125 mają taką samą wielkość (wyglądają wmniare masywnie )a DT50 jest zdecydowanie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6- Drogi syf

 

Brałbym jedynie tą z 98 , lub tą za 3tys. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=55160252

 

Czemu syf????????? no moze drogo, 92 rok i 3tys, ale zobacz na stan....przeczytaj opis,maly przebieg, orginalne malowanie , wyglada naprawde fajnie ja bym brał !! no i motorower, zadnego tuningu ! fajne malowanie biale :D mniam mialem taką.

Napiszccie mi jak z tymi rocznikami, dt 50 z bebnem nie moze byc z 93 r????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym jedynie tą z 98 , lub tą za 3tys. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=55160252

 

Czemu syf????????? no moze drogo, 92 rok i 3tys, ale zobacz na stan....przeczytaj opis,maly przebieg, orginalne malowanie , wyglada naprawde fajnie ja bym brał !! no i motorower, zadnego tuningu ! fajne malowanie biale Smile mniam mialem taką.

Napiszccie mi jak z tymi rocznikami, dt 50 z bebnem nie moze byc z 93 r????

 

 

 

 

To nie jest rocznik 92!! Jest starsza niz 88 bo od 88 wychodzily z tarcza z przodu. A ten nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda z taką dt z jazdą po drodze da się w ogóle??

Bo czytałem trochę forum i jedni piszą że oponą w kostkę nie da się jeździć po drogach a inni zaś że można łatwo.

Jak to jest ?? Mam nadzieje że można ??

 

A i w jakich jeszcze ogłoszeniach gazetach mam szukać motor ?? Gdzie jest ich najwięcej ??

 

 

 

 

-----------------------------------

Kupie Yamahe dt ze Śląska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i w jakich jeszcze ogłoszeniach gazetach mam szukać motor ?? Gdzie jest ich najwięcej ?

Dizmar i Giełda motocyklowa tam jest tego najwięcej. Do takich gazet jak: Świat Motocykli' date=' Motocykl, Fast Bikes też jest dołanczany dodatek"giełda"

Jak to jest ?? Mam nadzieje że można ??

Na wszystkich oponach można, tylko że o komfort jest ciężko, na kostkach i na oponach enduro występuje nieprzyjemne wibracje, wiadomo że jest to do zniesienia! Opony terenowe a szczególnie "kartofle" szybko zużywają sie na asfalcie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak ze samo dt jest złę na droge bo to przeciez lightowe endurko ktore dobrze daje sobie rade w miescie (mimo ciągłego machania lewą stopą) ale zeby zrobic je na ulice wystarczy ząłozyc opony enduro i jak na moj gust zalac gestego oleju do amorow bo sa troszke za miekkie jak na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będziesz jeździł do 60km/h na asfalcie to jeszcze to wytrzymania,ale powyżej moto zaczyna wibrować.Tak jak napisał Enduroboj kostki na asfalcie bardzo szybko sie ścierają i nie próbój jeździć na kostkach po asfalcie jak jest mokro...samobójstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...