Skocz do zawartości

billboardy


KiceR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Wiem, ze na 99,9% nikt się tym nie zainteresuje, wszyscy to zleją, a my o tym wątku zapomnimy za 2 tyg

Widzę, że się rozumiemy... :P

 

Nieważne, napijmy się... :(

 

Motocykle są dla wariatów, lepiej posiedzieć w ogrodzie i napić się piwa. :mrgreen:

 

Cześć!

 

Może zrzućmy się w parę osób po 50 zł i wydrukujmy większy nakład? Każdy dostanie po 25 naklejek i rozda znajomym?

 

Czy dałbyś radę od załatwić to od stony organizacyjnej? Tak, żeby "nie zapomnieć o wątku" :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było oficjalne info na 4um, a zauważyłem, że nie wszyscy wiedzą - od ok. 2 m-cy sprzedaż naklejek prowadzi Warszawski Pub Motocyklowy '2 Koła' w cenie 1,50pln/szt. (jako, że udało się obniżyć koszty druku).

 

i cały temat:

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...t=34077&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było oficjalne info na 4um, a zauważyłem, że nie wszyscy wiedzą - od ok. 2 m-cy sprzedaż naklejek prowadzi Warszawski Pub Motocyklowy '2 Koła' w cenie 1,50pln/szt. (jako, że udało się obniżyć koszty druku).

 

i cały temat:

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=34077&start=0

 

Hej!

 

Dzięki, musiałem to przegapić, jestem tu nowy i miałem sporo zaległych tematów do przeczytania :(

 

Gratuluję wielu fajnych wcześniejszych wypowiedzi i pomysłów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszke moze spoznione to bedzie, ale co tam....

Mieszkam obecnie w Anglii i dojezdzam codziennie samochodem do pracy. Po drodze [okolo 7 km] mijam jakies 10 znakow/tablic z rysunkiem motocykla i napisami "Think bike" lub "Bike in your blindspot". jak dla mnie bomba - ja osobiscie automatycznie zerkam wtedy w lusterka :D

Takie prosciutkie niby te znaki - minimum formy, ale najwazniejsze, ze w ogole sa, ze komus sie chcialo to zorganizowac, ze jest tutaj swiadomosc tego problemu. Chyba wlasnie nie musza to zaraz byc jakies ogromne billboardy ze zdjeciami kraks i dramatycznymi haslami. Wystarczy informacja w postaci znaku drogowego informacyjnego [hmm, chyba jakas nowomowa mi tu wyszla, heh]. Tylko, ze u nas w kraju oczywiscie na cos takiego nie ma/nie bylo/nie bedzie pieniedzy w kasach miejskich/gminnych/powiatowych [niepotrzebne skreslic]. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale tutaj przydałaby się wielka nakleja na tylną szybę z tekstem "Nie gap się w ten znaczek, tylko patrz w lusterka"

 

 

PIRUS55 sie smije...ale w mojej miejscowasci widzialem juz kilka taki naklejek na tylnych szybach samochodow i bardzo fajnie to wyglada.... jestem za....Moze jednak pojawia sie takie billboardy kiedy przy naszych drogach...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori

Oki ... no to wszystko wiemy.

Stworzmy teraz prosze projekt ktory bedziemy mogli umiescic na billboardzie i ktory bedzie jednoznacznie odbierany w nastepujacy sposob:

- ja tez znam i przestrzegam przepisy rd,

- mam mniej blachy,

- tobie otre lakier sobie urwe noge,

- przyspieszam do przepisowych 50km/h w miescie w 1s he he ..,

- itd ..

Pozdrowienia

 

fajne- moze takie koszulki zrobić? odpowiedni rozmiar, napis na plecach i zakładamy na kombi...

 

mozna wymyslić cos innego... byle było czytelne ...

 

koszt takiej koszulki przy zamowieniu powyzej 70sztuk to jakies 10zł/szt...

 

tez sie czasem dorzucam do dyskusji na interii ... niektorzy ludzie to tacy ignoranci, ze ręce opadają i łatwo się zniechęcic...ale dla dobra sprawy moze warto się poświęcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj przydałaby się wielka nakleja na tylną szybę z tekstem "Nie gap się w ten znaczek, tylko patrz w lusterka"

a!ntek mial cos takiego robic na wiosne OIDP. Naklejka "Motocykle sa wszedzie", sprawdz w archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 28-06-2005, 13:22 ]

a i jeszcze jedno, ...ciekawe ile kosztuje wynajęcie takiego jednego billboardu na np 1 miesiąc? Ktoś wie jaki to koszt? Ile to setek? Tysięcy?

 

Koszt takiego ekranu to w zależności od miasta i miejsca od ok.300 do 1000 zł, żeby akcja została zauważona w mieście wielkości Poznania potrzeba takich ekranów ok 80. czylo koszty są nienormalnie wysokie a skuteczność bilboardów mierzona wskaźnikami wynosi około 20% - w naszej sytuacji gra niewarta świeczki - myślę, że lepiej zająć się działaniami PR - czyli nie tyle naklejki na autko (sam chcę jakieś 10 szt.) ale "zmuszenie" mediów do pisania na nasze tematy oczywiście w pozytywny temat - czyli przy okazji zlotów - zapraszać media (nie tylko branżowe) i kreować pozytywny wizerunek. Inna sprawa, że media wolą napisać "sensacyjną" wiadomość o idicie który roztrzaskał się gdzieś na drzewie lub co gorsza zabił jeszcze kogoś (powód dowolny - za szybka jazda, brak umiejętności czy cokolwiek innego) aniżeli o grupie pasjonatów, którzy pojechali czy to w podróż np. do Nepalu lub pomogli jakiemuś domowi dziecka lub uatrakcyjnili swoją obecnością lokalną imprezę.

Jeżeli jednak wszyscy będziemy działali w tym kierunku (szczególnie w mediach lokalnych) to sukces będzie bardziej widoczny!!!

 

P.S. a!ntek możemy się dogadać z tymi naklejkami?? Chętnie weznę i rozdam znajomym!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...