Skocz do zawartości

billboardy


KiceR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie wiem czy Internet będzie najlepszym nośnikiem dla tego typu informacji. Czy tu właśnie jest jego potencjalny odbiorca...

 

Internet oglądają CHYBA WSZYSCY... W tym również kierowcy oraz.... (!!!) Przyszli kierowcy... Im wcześniej się zacznie uświadamiać ( :) ) to w tym przypadku lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet oglądają CHYBA WSZYSCY...

 

Wszyscy to raczej nie, albo może oglądają a nie czytają :)

Chodzi mi o dziadków,kapeluszników i całą resztę - na którą na ogół narzekają motocyklisci - oni w sieci raczej nie buszują, ale dalej mówię,ze net też jest miejscem OK, tylko,ze nie do wszystkich tą drogą dotrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacje benzynowe!!! - dobry pomysł. Najlepiej naklejać na dystrybutorze i gdzieś przy kasie, gdzie ludzie stoją w kolejce i często gapią się "w słup" :-)

A może przy okazji stowrzyłoby się coś takiego jak stacje przyjazne motocyklistom. A te stacje które odmówią umieszczenia naklejek znajdą się na naszej czarnej liście i będą przez nas bojkotowane.

Może trzeba by jakąs większą brygadą podjeździć po stacjach i pogadać z obłsugą.

Jesli chodzi o 3miasto to ja się mogę pisać na taką akcję "stacje przyjazne motocyklistom" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to moze trza powiesic ladne plakaciki w domach spokojnej starosci :)

w kolkach rozancowych i klubach emerytow?

 

a na pewno na dzialkach - w salonach skody i fiata :)

 

im wiecej tym lepiej

jak beda plakaty to powiesze w knajpie swojej i w knajpach swoich znajomych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Temat pewnie sie nie raz juz przewijał ale wydaje mi się że może warto by było się wziąć w kupę i zainicjować jakąś akcję uświadamiającą "puszkarzy" i innych użytkowników dróg że nie są sami na drodze :!:

 

Chyba sami wiecie jaka iloś postów zaczynająca się od słów "odszedł......" przewaliła się już choćby przez to nasze Forum... Jest nas troche tutaj , jest też kilka osób które piszą różnego rodzaju artykuły , pracuja dla gazet , mają kontakt z różnymi mediami więc wydaje mi się że było by to do przeskoczenia :!: przecież nikomu jednak nie będzie zależało na naszym życiu/zdrowiu jak nam samym ... może warto coś zrobic w tym kierunku nie czekając następnych kilku lat że samo się coś zmieni i że rząd zafunduje nam taką akcję , bo siedząc tak to jeszcze cała masa takich wątków śmiertelnych się przewinie...

 

Może ktoś ma jakiś pomysł zainicjowania takiej akcji , w sumie obojętne jakiej może bilboardy, moze TV , gazety ....

Na temat rowerzystów słychać wiele , to jakieś akcje uświadamiające policji to ajkies programy w TV na temat odblasków , zachowania się na drodze , apele do kierowców... Jesteśmy trochę bardziej zorganizowani niż rowerzyści więc może się uda ??

 

To tylko inicjacja takiej dyskusji piszmy, róbmy coś ... co My nie damy rady :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zarowno pomysl Dori jest w deche, ale zolte naklejki od A!ntka tez sa zarabiste. I nie musza byc wcale naklejane tylko na samochodach - rowniez na "stacjach benzynowych przyjaznych motocyklistom" itp z powodzeniem zdadza egzamin - uniwersalna i jednoznaczna tresc, jaskrawy kolor, ktory przyciaga wzrok... to moze zdac egzamin...Ja tez sie pisze do pogadania z ludzmi na stacjach benzynowych - moim zdaniem najlepszym miejscem (dla nas - bo widocznym, i dla stacji benzynowej bo "nieszpecacym" wystroj wnetrza) sa dystrybutory...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam obawy.

Rozmawialem z kilkoma osobami zajmujacymi sie marketingiem i .. maja obawy. Rozpeta sie dyskusja czy tego typu przekaz (billboardy, info w inecie) nie bedzie negatywny, czy nie bedzie przekazem typu "mam inne (wieksze) prawa niz wszyscy uzytkownicy nie musze przestrzegac przepisow moge jezdzic szybko - i macie na mnie uwazac".

Nie wylejmy dziecka z kapiela :oops: .

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież bedtom, nie chodzi o ogłaszanie: mam inne prawa, zjeżdżajcie mi z drogi...chodzi o uświadomienie ludziom, że motocykl porusza się troszkę inaczej niż samochód, itd. Przecież to jest akcja zarówno dla dobra motocyklistów jak i kierowców 4 kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jako kartę przetargową możemy potem gdzieś publikować listę takich stacji. Może potem zrobi się inne naklejki, informujące, że stacja jest przyjazna motocyklom.

Może doprowadzimy do sytuacji gdzie wilk będzie syty i owca cała :-)

 

Jest też druga strona medalu, może się zdarzyć że natrafimy na pechową stację, z której bez płacenia za paliwo notorycznie uciekają motocykliści, wtedy możemy spotakć się z silną dezaprobatą dla naszej akcji :-)

Myśle jednak, że sprawa ma przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jako , motocyklista i również kierowca samochodu często czytam Wasz serwis motoryzacyjny. Chciałbym Was zainteresować tematem bezpieczeństwa motocyklistów. Jak widzicie, na drogach jest nas od jakiegoś czasu coraz więcej i często , bardzo często spotykamy się z problemem , że kierowcy samochodów nie zwracają na nas należytej uwagi , często wymuszają pierwszeństwo a są i tacy którzy z premedytacją zajeżdżają drogę . Ludzie nie mają pojęcia że motocykl potrzebuje kilka sekund aby przemieścić się z bezpiecznej jakby się wydawało odległości do punktu gdzie zamierzamy właśnie wjechać samochodem. Jestem użytkownikiem forum http://forum.motocyklistów.pl na którym bardzo często można przeczytać że "odszedł następny motocyklista" , bardzo często przez wymuszenie , zajechanie drogi przez kierowcę samochodu... częstym tłumaczeniem jest wtedy że nie widziałem albo myślałem że zdążę... Mamy wrażenie że w Polsce jest możliwa tylko nagonka na motocyklistów , która często można podziwiać na łamach brukowców "Dawcy" , "czekamy na twoje organy.." to tylko wybrane tytuły pseudo artykułów. Więc może Wasz portal popatrzy na nas jak na normalnych użytkowników dróg, którzy mają takie same prawa... Wiem wiem , są motocyklowi "dawcy" są czarne owce ale jest to margines i my też tępimy brawurowe zachowania na drodze ale tak samo wśród kierowców samochodów są idioci.

Pomóżcie nam zainicjować jakąś dyskusję na ten temat... Są akcje na temat rowerzystów typu oznakowanie rowerów/rowerzystów, apele do kierowców a na temat motocyklistów cisza.... przerywana oczywiście żądnymi krwi artykułami o dawcach i umacniającymi błędny stereotyp motocyklisty.

Bardzo proszę o zainteresowanie się tym tematem może od tej normalnej strony...

 

Już mamy kilka pomysłów na forum: zapraszam : http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...bd51ee02c019830 ; lub http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...bd51ee02c019830

 

z poważaniem

 

 

- poszło do działu motoryzacja w interii... pewnie nikt tego nie zauważy nawet ale próbować warto :)

 

[ Dopisane: 14 ]

" Zrobimy to! Dzieki za pomysł.

 

Pozdrawiam

****** **** "

 

więc jednak , czekamy z necierpliwością

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, miejmy nadzieję, ze się coś rozwinie - chociaz dyskusja, a jeśli doszłoby do realizacji naszej naklejkowej akcji albo czegoś w tym rodzaju byłbym wniebowzięty.

 

LOLEK jako autor tekstu, poślij to jeszcze to gazety wyborczej do serwisu Auto-Moto http://auto.gazeta.pl/auto/0,0.html

 

Tam już jest lista czarnych stacji, być może warto zrobić listę "stacji przyjaznych motocyklistom"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie' date=' miejmy nadzieję, ze się coś rozwinie - chociaz dyskusja, a jeśli doszłoby do realizacji naszej naklejkowej akcji albo czegoś w tym rodzaju byłbym wniebowzięty.

 

LOLEK jako autor tekstu, poślij to jeszcze to gazety wyborczej do serwisu Auto-Moto http://auto.gazeta.pl/auto/0,0.html

 

poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...