Skocz do zawartości

Jednoslad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladal ktos z was jednoslad? koles na enduro Derbi Senda zajal 4 czy tam 3 miejsce w zawodach free style:|. Na dodatek gosciu na jakiejs 50'tce zajal pierwsze miejsce :| pobil starszych i na mocniejszych motocyklach uczestnikow. Wniosek z tego taki , nie trzeba miec niewiadomo czego aby wymiatac :P . Co o tym sadzicie? 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos z was jednoslad? koles na enduro Derbi Senda zajal 4 czy tam 3 miejsce w zawodach free style:|. Na dodatek gosciu na jakiejs 50'tce zajal pierwsze miejsce :| pobil starszych i na mocniejszych motocyklach uczestnikow. Wniosek z tego taki , nie trzeba miec niewiadomo czego aby wymiatac :( . Co o tym sadzicie? 8O

 

 

To mój kumpel Chris :P Zajał 4 wyrózniajace miejsce :P Szkoda, że było mokro bo jestem pewna, ze pokazałby znacznie wiecej :/

jasne, ze na malych moto tez da sie wymiatac :P

 

Derbik Senda Supermoto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koles to muj kumpel :P zajał 4 miejsce:) jechał tam az z zabrza:) jest to derbi senda 50 z wybebeszonym dyfuzorem i niczym innym:) kolo "troche" trenuje (ma sponsora). ale z innej bajki wcale nie jest tak kolorowo jak zalicza czeste dzwony(teraz to na tym moto nie ma migaczy, liczników. pourywane podnuzki) ale cos za cos.. o jest to 99' rok z amorytzatorem upsidedown i uwardzonym tylnim :P a stelaz to mu starszy pospawał:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmiki!! i powiem że mam na kompie inne filmiki w których jest pokazan gośc który zają 1 miejsce na 50 A filmiki można o ile się nie myle ściągnąć z www.scigacz.pl (tak są filmiki pokazane z kolesiem ...:P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...