Skocz do zawartości

Tloki?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że z wymianą korbowodu(cena korby + robocizna) zmieszcze się w 300zł?!

Nie bardzo. Samo przeprwsowanie korbowodu kosztuje jakieś 50zł a jescze jak sam nie potrafisz rozebrać i złożyć silnika to przygotuj dodatkowo od 150 do 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo przeprwsowanie korbowodu kosztuje jakieś 50zł

Czyli ta wymiana korbowodu, TAK?? O to chodzi??

Jak myślicie podjąć się rozebrania silnika w TSce ????

Co nieco o mechanice wiem, rozbierałem silniki w Motorynkach WSKach itp. WIem że japonia to co innego ale gdyby tak krok po kroku;) Sam nie wiem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:

Samo przeprwsowanie korbowodu kosztuje jakieś 50zł

 

Czyli ta wymiana korbowodu' date=' TAK?? O to chodzi?? [/quote']

Tak to jest wymiana korbowodu. Jak masz juz rozebrany silnik i wyjety wał to dajesz ten wał wraz z nowym korbowodem żeby Ci przeprasowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w serwisie i sam korbowód kosztuje 175zł' date=' czy do korbowodu powinny być jakieś łożyska specjalne, bo koleś mi mówił że jest to cena samego korbowodu bez łożyska [/quote']

Korbowody sa sprzedawane w komleptach z łożyskami więc to troche dziwne co powiedział sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korbowody sa sprzedawane w komleptach z łożyskami więc to troche dziwne co powiedział sprzedawca.

Hmmmmm...... musze przedzwonić do jakiegoś innego serwisu, może ten był jakiś lewy :P

A może ktoś zna adresy serwisów Suzuki w wawie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nieco o mechanice wiem' date=' rozbierałem silniki w Motorynkach WSKach itp. WIem że japonia to co innego [/quote']

japonia i motorynka to prawie to samo tylko różni sie tym że ma więcej biegów. ja silnik do mojej husqvarny rozbierałem i składałem sam z ojcem w mieszkaniu i jak na razie chodzi lepiej niż przed remontem.

nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych narzędzi, no poza ściągaczem do koła zamahowego. jedyne co musisz oddać do warsztatu to wał korbowy żeby ci założyli nowy korbowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...