Skocz do zawartości

Honda CBR900 vs Suzuki GSX-R 1000


Gość SASIX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz na mysli CBR900 (a nie 954) to nawet nie ma co porownywac bo to inna epoka. Oczywiscie chodzi mi o osiagi sportowe. GSXR jest zdecydowanie lepszy, natomiast jesli chodzi wykonanie, kulture pracy silnika to Honda przewyzsza chyba wszystkie japonskie firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Zalezy do czego lepsze , jesli chodzi o osiagi wersji normalnych to Suzi narazie jest bezkonkurencyjna, jesli chodzi o wydlad to kwestia gustu, tak samo z wykonaniem, wydaje sie jednak ze CBR jest bardziej "dla ludzi", ale tak naprawde to opinie moga wydac uzytkownicy tych maszyn. Wyobrazcie sobie ze w przyspieszeniu na 0-400 m GSXR1000 bije na glowe nie tylko R1, CBR900, Kawe 900 , ale i Hayabuse i ZX12 R!! Tak samo jak roll-on . W tej chwili nie mam czasopisma z danymi , jak nie zapomne to w niedziele napisze. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Speed Honda CBR RR 900 ma pojemność 954, nie jestem pewien ale na amerykański rynek sprzedają CBR954RR na polskim rynku jest 900 ale pojemność jak wspomniałem 954 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D  Speed Honda CBR RR 900 ma pojemność 954, nie jestem pewien ale na amerykański  rynek  sprzedają CBR954RR na polskim rynku jest  900 ale pojemność jak wspomniałem 954 :twisted:

 

 

Dlatego pytalem o jaka CBR Ci chodzi, nie wiedzialem ze w Polsce jest inny wyznacznik nazw. Tak jak piszesz na amerykanskim rynku sa CBR 900, 929 i 954, oczywiscie w sprzedarzy(dealer) sa obecnie 954. Jak nie patrzyc sa to 3 inne motocykle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pogubiłem się chodzi o CBR 900, czy nowy fireblade?

Gixer był chyba najbardziej wystrzelonym technologicznie modelem sportowego motocykla. Honda i reszta mogli tylko ten stan doganiać. Gixer to idealny sprzet do „gumowania” w Hondzie już jest problem Suzuki zestarzało się wizualnie, blady jest na „czasie”. Osobiście wole Honde ale jak czytam testy porównawcze wszędzie CBRa dostaje w d...

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy do czego ci jest potrzebny ten motorek..

wydaje mi sie ze suzuki 1000 to w podroze powyzej 150km sie nie nadaje.. cbr tez nie.. :banghead: ale jest zdecydowanie lepiej..

pozatym honda to honda ;)

jeszcze jedno honda mi sie bardziej podoba ;)

 

kollector dobrze mowi.. bierz co ci sie podoba..

ps. mysle ze te pare konikow nie odczujesz tak strasznie w miescie,.. musialbys smigac po torze moze wtedy lepiej by bylo gsxr;a ..

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje przetestowac CBR 929 z 2002 roku - i w sumie nie mam zastrzeżeń oprucz braku seryjnie montowanego amortyzatora skretu bo niestety CBR łapie shimy - GSXR 1000 który mam obecnie ma amorek w standardzie - GSXR jest bardziej dynamiczny i troszke wiekszy gabarytowowo - ale obydwa to super maszyny trudno sie zdecydowac jednak ja wybrałbym GSXR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem kiedys porownanie obu motocykli przez testerow z usa i stwierdzili, ze GSXR jest lepszy od CBR. Podobno ma bardziej precyzyjna skrzynie i lepiej kladzie sie w zakretach. Jedyna glowna wada GSXR byla slaba powloka lakieru.

Wiecej rzeczy nie pamietam, za wszystkie rzeczy serdecznie zaluje, a...... :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za suzuki poprostu ta marka mnie urzekla styl;ityka parametry moja haya + pinie innych uzytkownikw suzuki wszystko to uczynilo ze najbardziej pasuj mi suzuki zarowno ptycznie jak i technicznie nie bez znaczenia jest tez bezawaryjnosc... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj okazję śmigać GSXR 1000 i jestem w głębokim szoku przełanczałem z 1 biegu na 2 i dodając naprawdę umiarkowanie gazu motocykl podnosi koło!!!!!!!!!!

Moja ocena – jest to prawdziwy szatan ostry skurczybyk dla wprawionego oblatywacza.

Wracając do tematu Suzuki GSXR 1000 jest najmocniejszym motocyklem, jaki wpadł w moje kaskaderskie łapska polecam wszystkim amatorom mocnych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...