Skocz do zawartości

cos dla junakowych purytan


szable
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie  panowie  

moze i to nie takie szczuyne jak jazda org . lub reanimacje zabytkow ale to w pwenym sesie sztuka dla :P  no ale niema co tak psioczyc  w kraju jest mase junakow wielu robi i jak im to wychodzi kazdy wie ale jak by niebylo takich sprzetow to nuda   NUDA panowie . niewyobrazam sobie zlotu bez sam -ów z silnikami od samochodow, trajek lub takich "chybryd ":)  .jesli wlascicel nikomu niezaszkodzi swoim sprzetem to niema sie co czpiac  a to ze eksperymetuje z technologia  <mam na mysli silnik> to chyba dobra cecha!! mi przynajmniej pasuje  

mnie sie sprzecik podoba. ale na podryw to bym sie tym niewybral bo lipa bedzie ;) :P    no to koniec kazania  

pozdro

 

Ale za cięcie ram Junaków i innych zabytków powinni obcinać przyrodzenie

Nie przyrodzenie tylko rece, bez przyrodzenia nadal mozna diaxa i spawarke obslugiwac a bez rak nie bardzo.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles jest z Kolobrzegu,pare razy z nim gadalem,no coz motorek ciekawy trzeba przyznac,jakby na to nie patrzec - przykówa oko,zreszta wlasciciel jest taki sam: "co by tu zrobic,zeby sie wyrozniac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu duzo mowic patrzac na goscia nie wierze ze to on go tak zepsul

czarna tablica mowi mi ze nigdy ten motocykl nie ogladal stacji diagnostycznej a juz tymbardziej diagnosta ten motocykl

mysle ze i rece i jaja mu cza obciac zeby sie nie rozmnazal bo nigdy niewiadomo co on jeszcze zepsuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie należy do kraju wysoko rozwiniętego gospodarczo. Jeżdżę na zloty, tylko żeby podziwiać pomysłowość Polaków w reanimowaniu sprzętów. Sprzętów, którym za granicą wypisano "nekrolog nieużywalności". "Cwaniaczki" kupują takie "trupy" i za grube pieniądze sprzedają ZAPALONYM MOTOCYKLISTOM w Polsce. Ci zapaleńcy reanimują te sprzęty pakując w nie następną grubą "kase", bo chcą jeżdzić. Przyjrzyjcie się kiedyś (zamiast tylko lać w siebie hektolitry piwa) jak będziecie na zlocie iluletnie sprzęty przyjeżdżają. A zrozumiecie o czy mówie. Zamiast krytykować pomysłowoś naszych rodaków doceńcie Ich i czyńcie pokłon. Bo to oni tworzą historie. Historie Narodu który nigdy nie poddaje się i z niczego tworzy coś. Z wyrazami szacunku.

ZAPALONY MOTOSYKLISTA

Marek Sosnowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska nie należy do kraju wysoko rozwiniętego gospodarczo. Jeżdżę na zloty' date=' tylko żeby podziwiać pomysłowość Polaków w reanimowaniu sprzętów. Sprzętów, którym za granicą wypisano "nekrolog nieużywalności". "Cwaniaczki" kupują takie "trupy" i za grube pieniądze sprzedają ZAPALONYM MOTOCYKLISTOM w Polsce. Ci zapaleńcy reanimują te sprzęty pakując w nie następną grubą "kase", bo chcą jeżdzić. Przyjrzyjcie się kiedyś (zamiast tylko lać w siebie hektolitry piwa) jak będziecie na zlocie iluletnie sprzęty przyjeżdżają. A zrozumiecie o czy mówie. Zamiast krytykować pomysłowoś naszych rodaków doceńcie Ich i czyńcie pokłon. Bo to oni tworzą historie. Historie Narodu który nigdy nie poddaje się i z niczego tworzy coś. Z wyrazami szacunku.

ZAPALONY MOTOSYKLISTA

Marek Sosnowski[/quote']

 

 

Kolego posluchaj a co tu niby chwalic, to cos co nazywajac "kupa" przy tym robiac mu jeszcze przyjemnosc 8O

chyba jednak odbieramy zupelnie inaczej pojecie historii i jej kultywowanie :roll:

P.S.

Dziwie sie tylko jak on przeszedl przeglad diagnostyczny....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie tylko jak on przeszedl przeglad diagnostyczny....

 

ja wiem jak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1  

 

postawil FLASZKE

 

A skąd Wiecie, że przeszedł? Może jeździ na "dziko". Widze, że niektórzy wiedzą jak się załatwia przegląd techniczny. Prawda KubaMart? Czyżbym trafił w czułe miejsce niektórych osób, z ta moją wypowiedzią? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...