Skocz do zawartości

Dni Jedwabnego-15-17.07.2005


jannikiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dla wszystkich chetnych 15-17.07.2005 -odbeda sie Dni Jedwabnego, polaczone to bedzie ze Spotkaniem Motocyklistow( w zeszlym roku ok. 100 osob),koszulki+ znaczek pamiatkowy, gra Kasa Chorych-15.07, ognisko, dostepne niedrogie jedzenie ,picie, parada . Tel: 0606814703, 2172684. Pozdr. Janek. P.S. Ja tez wpadne- mimo szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ja to bede na 1000% :D walniemy z Janem znowu niejedna flaszeczke :)

 

Bedzie fajowo tez przyjade tez dzien wczesniej :P

no i wieczorem sie przygotuje na tance przy Agro-Techno ze Jedwabiankami :)

 

Polecam wypas balanga :)

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj sie zaczelo, przyjechalo narazie 58 sprzetow w wiekszosci znajomi, najdluzsza trase zaliczyl Estonczyk z Tallina, dostepne koszulki i pamiatkowy znaczek za drobna oplata, dzisiaj 1 pifo darmowe w tym a jutro grochowka, grala Kasa Chorych, jutro okolo 11-tej parada po ulicach i gminie Jedwabne, potem znow zabawa. Ciekawe jak bedzie.Janek P.S. Ujezdzam jednak Triumpha Bonnevilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klopoty z moto zazegnane jutro wpadam z kumplem :) mam nadzieje ze bedzie kozacko

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 16, 2005 6:43 pm ]

Bylo super. Za rok napewno sie zjawie i to na wszystkie 3 dni.

 

PS. W drodze powrotnej zlapal nas deszcz ( tak w sumie to my go zlapalismy :) ) i zabladzilismy bo zajechalismy pod lomze :-D

PS2. Zdjecia beda pozniej

 

Janek jeszcze raz wielkie dzieki za dobra zabawe

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 16, 2005 7:36 pm ]

http://members.lycos.co.uk/pawelroszkowski...i/ZlotJedwabne/

 

Tylko dalem dupy bo nie zrobilem zadnych zdjec pod kosciolem ( deszcz padal ) ani podczas konkurencji ( tak mnie wciagnely :D )

 

PS. Z twojego aparatu bylo robione foto grupowe ?? Jak tak to przeslij mi [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote byla parada(w deszczu) po Jedwabnem oraz okolicach, zajechalismy m.in w Mamucia Doline gdzie gosc skorzniach opowiadal o czasach kiedy nie bylo motocykli , rzucalo sie oszczepami z wyrzutni , i robilo narzedzia z krzemienia, potem pojechalismy na skarpe na taras widokowy podziwiajac doline Biebrzy i Biebrzanski Park Narodowy, potem z powrotem do Jedwabnego gdzie czekaly nas konkursy wolnej jazdy i toczenie beczki. Wolna jazde wygral chlopak na Romecie , a toczenie beczki gosc iu na CZ 350, konkurs na najdluzsza trase wygral Estonczyk z Tallina- byl bardzo dumny i zadowolony- zapraszal nas do siebie na Meeting Motocyklowy, potem bylo przeciaganie liny . Bralem udzial w tych konkurencjach , lecz odpadlem z powodu slabego wyczucia sprzeta( 2 dzien na nim) i zbyt dlugiegiej jedynki.

Jednak w kazdej beczce miodu znajdzie sie lyzka dziegciu- dowiedzialem sie dzisiaj ze chlopakowi na Dragstarze ktos wgniotl zbiornik paliwa od gory- no niestety tak do konca wszystkiego nie dalo sie opanowac-dalszych szczegolow dowiem sie wieczorem.

Tak jednak mysle ze za rok bedzie jeszcze lepiej. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wróciłem. Było swietnie :!: Na paradę nie pojechałem bo nieco przysnełem :) Zabawa była swietna. Moja grupa "Wściekły Łoś" niestety przegrała konkurs przeciągania liny ale nasz honor uratowały dziewczyny pokonując swoje rywalki. Iskra ze "Wściekłego Łosia" (dzięki pomocy trenera :D ) wygrał konkurs indywidualnego przeciągania liny (na kegach). Finał był taki że po spożyciu nagród pocieszenia do 2 w nocy skakaliśmy pod sceną. Nawet deszcz nie przerwał zabawy. Przenieśliśmy się do kina. Długo by pisać co jeszcze się tam działo. Kto niebył niehc żałuje. Wielkie pozdrowienia dla organizatorów (zwłaszcza dla Wojtka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdzałem przez Jedwabno w niedzielę w południe. Grała muzyka, kręciło się trochę ludzi, ale motocykli nie widziałem, więc pojechalismy dalej :D Pewnie i tak już się wszyscy rozjechali...

Z tego co piszecie, mogę tylko żałować, że nie wpadłem wcześniej. Może za rok...

 

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...