Skocz do zawartości

moja przerobka M10-sugestie i porady


pajos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja generalnie nie mam nikomu za złe tego że przerabia swojego junkersa - ale jeśli moge Ci radzić to daj sobie spokój, junak najfajniejszy taki jak go stwórca stworzył...

ale ja do tego wniosku doszedłem dopiero jak przerobiłem swego - też na czopka i nawet niezle wyglądał jak chcesz zapodaj mi swego maila to wyślę Ci fotki, a propo pozostały mi do niego części jak ktoś chce to mam: rama, koło tył15" chrom ,półki przód chrom, konsola i korki zbiornika - chrom, zbiornik do konsoli, tylni błotnik kaczy ogon

i rama, zostało to wszystko raczej z sentymentu, bo zarwałem na ten sprzęcior kiedyś super laseczkę.....

 

ale teraz mi się poprzestawiało i juz wróciłem do orginałua

 

tak czy siak życzę powodzenia w budowie, jak chcesz mogę Ci conieco doradzić więc wal jak w dym i jakby co do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła linia

może wyjść z tego nawet coś fajnego

daj sobie spokój z tym wydechem -jedna rura i tlumik megafon powienien pasować ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotnik "kaczy kuper"

siedzenie -kawałek blachy ryflowanej ;)

wg mnie największym problemem będzie odpowiednie "zagospodarowanie" przestrzeni pomiędzy kołem tylnim a puszką wynikającą z przedłużenia wachacza

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie masz racje. probowalem zrobic to wszystko jeszcze inaczej

moze masz jakies zdjecia tego blotnika i pomysl na zagospodarowanie.

[email protected]

 

[ Dodano: 16-06-2005, 21:24 ]

troszeczke sie dzisiaj pobawilem i zmienilem blotnik.pozostaje kwestia zagospodarowania przeszczeni miedzy blotnikiem a poszka

 

[ Dodano: 16-06-2005, 21:50 ]

troszeczke sie dzisiaj pobawilem i zmienilem blotnik.pozostaje kwestia zagospodarowania przeszczeni miedzy blotnikiem a poszka

 

[ Dodano: 17-06-2005, 23:00 ]

czy ktos moze wie jak mozna zalozyc tarcz hamulcowa bo widzialem zdjecia z taka wlasnie przerobka

 

[ Dopisane: 23-06-2005, 08:32 ]

a moze ktos ma opis jak zalozyc hamulec tarczowy z tylu bo widzialem taki na kilku zdjeciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...