Skocz do zawartości

Moja nowa niunia


Wojti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję sprzęcika, na prawdę piękna sztuka, sztunia, hehe, a no i zazdroszcze żony, powiedz gdzie znalazłeś, ja właśnie szukam i jakaś chba posucha nastała :D

 

ale motocykl na prawdę prezentuje się wspaniale, mam nadzieję że służyć też będzie niekiepsko :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra szybki turystyk

ty pało!

to extra wygodny sport jest, co ty nie wiesz?!?!?!?

bosz!!!!!

nie masz do czego się przyj*bać :D przeca Sport je :!: :!: :!:

Sam wiesz jak się lata innymi typowymi sportami :? i jaka jest różnica w 9 na jej korzyść :P Chodzi mi o długie trasy :) a nie o pierdzenie po mieście.Sam jesteś pała :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na zdjęciach z allegro to zwykła ZX9, a na bikepics to już miodzio maszyna :D Nic tylko pogratulować. Jak będę sprzedawać GSa to poproszę o sesję, żeby sprzęt bardziej korzystnie wypadł :P Jakim aparacikiem były robione fotki?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia zrobione przez sprzedajacego tak czadowo nie wygladają  

 

Faktycznie na zdjęciach z allegro to zwykła ZX9, a na bikepics to już miodzio maszyna

 

hehehe... właśnie zaistaniał ciekawy paradoks, zazwyczaj jak oglada się zdjęcia moto w ogłoszeniach sprzęty wyglądają ci**eczka potem rekonesans live i zonk :?(przykładem jest niebieska Kawa z Kielc wystawiona na allegro :ehz: ) a z tą Kawką było tak jak napisał Boniek na fotach zwyklaszcza a jak ją zobaczyliśmy to momentalnie rogale na buźkach :D Co do fotek robionych przez Yoshi faktem jest że mogłaby w marketingu pracować tym bardziej ze robiła je zwyklym Canonem Power Shot A60

 

[ Dodano: 14 ]

super  8O  

a można wiedziec jak długo szukałeś takiego cuda?

 

intensywnie przez miesiąc :roll: oblookaliśmy w sumie 5 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze piekne moto.. pogratulować.. Kawasaki robi najładniejesz motocykle.. ale niestety już nigdy nie kupie kawki.. troche zbyt problematyczne jak dla mnie... mimo ze najbardziej mi sie podobają.. no chyba że nowa w kartonie z 3 letnią gwarancją :D Jeszcze raz gratuluje.. moto wyglada na wyjatkowo zdrowe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem podziękować swojej upartej żonie (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) bo cały czas trzymała rękę na pulsie w temacie i dopięła swego :P

polecam się na przyszłość :)

 

BTW moje gratulacje Kochanie, Twoja nowa Niunia prezentuje się... bardzo sexy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...