Skocz do zawartości

GP CZECH


piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc ludziska mam takie pytanko czy może byl juz ktos w Brnie na GP bo ja bardzo chetnie w tym roku bym pojechal ale nie wiem na jaki sektor kupic bilet.

A moze ktos sie wybiera na GP i dal by znac mozna bylo by jechac jakas wieksza grupka np spotkac sie na granicy i jechac dalej na Brno.

Nie wiem czy nie poruszam tego tematu za wczesnie ale tak jak napisalem wczesniej pierwszy raz sie wybieram na GP.

Z gory dziekuje za rady i wskazowki co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybór trybuny zalezy od zasobności portfela, najtańszy bilet weekendowy to jakieś 20 Euro, do tego pole namiotowe, np START tak się chyba nazywa, atmosfera super, ceny mniej, ale i tak sie wybieram jak dobrze pójdzie to już w piatek rano, jak nie to popołudniu żeby na wieczór byc już na polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry,

 

No bylem w zeszlym roku i rewelka ;) Kazdy to powinien zobaczyc, a wlasciwie uslyszec 8) Nie dam sobie nic uciac, ale wydaje mi sie, ze za bilet na otwarta trybune (masz kilka do wyboru w tej samej cenie) placilem jakies 50 zeta. Bilet byl wazny tylko na dzien wyscigu. Siedzialem na trybunie G i mysle, ze to niezly wybor, choc w tym roku (jak sie uda) to planuje sie szarpnac na drozszy bilet i siedziec na takiej zeby mozna bylo obserwowac reszte toru na telebimie. Moge jeszcze napisac ze znalezienie noclegu w promieniu jakis 30-50 km od Brna przed wyscigiem jest niezwykle trudne, dlatego pole namiotowe jest chyba niezlym pomyslem.

 

A - i raczej poza browarem to jakis hotdogow to nie kupuj na torze - ceny mnie zabily...:)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc POM dzieki za odpowiedz

daj znac czy juz masz jakis bilet czy dopiero bedziesz zalatwial

ja pojade w tym roku napewno tylko chcialem sie zgadac co i jak zeby zorganizowac jakas konkret grupe

a i daj znac czy bilet kupujesz w POLSCE czy moze tam na miejscu

dobrze by bylo zgadac sie i zeby wszyscy motobyki z POLSKI siedzieli kolo siebie

 

[ Dodano: <b>Dzisiaj,</b> o 17:27 ]

cze Lars daj znac jak bedziesz juz wiedzial kiedy jedziesz zkolujemy jakas grupkei uderzymy na BRNO :)

co Ty na to daj znac

Pozdro.

 

[ Dodano: Dzisiaj, o 17:30 ]

A - i raczej poza browarem to jakis hotdogow to nie kupuj na torze - ceny mnie zabily...

 

Lars mysle ze bez hodpieskow to wytrzymam ale bez Browca to ;) nie ma szans :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilety już mam, kupiłem jakiś czas temu w Grandys Duo, przysłali poczta za pobranie, w zeszłym roku podobnie a czas realizacji to jakis tydzien, także pod tym względem firma jest OK, dzień wyjazdu to piatek, godzina na razie nie specjalnie określona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w tym roku niestety nie dam rady zaliczyć Brna a bardzo bym chciał. Niestety poczynione inwestycje nieco spłukały mnie z gotówki i w tym roku urlop spedzę w Polsce. Na przysły rok jednak juz planuję taką traskę Szczecin-Brno-Praga-Wiedeń-Szczecin.

Koniecznie opiszcie wrażenia z GP :D

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcia poleciałbym na motocyklu, okaże się tylko na jakim....

 

Kriters,

 

Chcesz jechać na cały weekend ? Czy tylko na niedzielę. W razie czego to możemy wspólnie jakiś noclego skombinować i browary zabezpieczyć :D

 

Acha najtańsze bilety są po 20 ojro. Kolejne 42 .... i coraz drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały łikend , to jest raptem niecałe 600 km. więc jak się o 6 rano wyjedzie na 12 będziemy na miejscu....

 

Moto GP Czech 28 siepień więc jeszcze dużo czasu zostało, pewnie już będe miał nowy sprzęt zobaczymy.....

 

A może pokusić się na jakieś inne moto GP ,

 

Assen Holandia, 25 czerwiec ok 1100 km w obie strony, (tylko że pod koniec tego miesiąca będe bronił moją pracę więc nie wiem czy przed 25 się wyrobię ale to jest ciekawy pomysł tak mi się wydaje przynajmniej.....

 

Sachsenring Niemcy, 31 lipiec ok 1000 km w obie mańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens jechac na cały weekend (piątek-niedziela).

W razie czego myślę o wyprawie na sam wyścig. Np wyjazd o 4-5 rano, wyścig o 14.00 i powrót do domu, a jak nie damy rady to jakis tani motel i powrót w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens jechac na cały weekend (piątek-niedziela).

W razie czego myślę o wyprawie na sam wyścig. Np wyjazd o 4-5 rano, wyścig o 14.00 i powrót do domu, a jak nie damy rady to jakis tani motel i powrót w poniedziałek.

 

Piotrek, przesadzasz. Jedziemy w piątek z rana, oglądamy sobotnie eliminacje i w niedzielę wracamy. Na moto. W domu dostałem już przepustkę, tylko muszę kupić bilet!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jedziecie na moto ?

jasne że na moto a jakby mogło być inaczej :D

myślę że lepiej było by jechać na weekend bo wtedy możemy ostro poimprezować a piwko u połudnowych sąsiadów jest tanie :)

ja jeszcze nie mam biletów ale tak jak pisałem wcześniej można było by się zgadać i kupić bilety na ten sam sektor co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...