Skocz do zawartości

Motobazar Kraków 12 czerwca


PomyK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym sie dowiedzieć więcej inforamacji na temat tego bajzlu.

:arrow: Dokładnie gdzie on bedzie rozegrany :?:

:arrow: O której najlepiej przyjechać na bajzel :?:

:arrow: Od której się rozpoczyna,a o której kończy :?:

Za odpowiedź z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bazar będzie na placu imbramowskim na ul. Opolskiej. Nie wiem o której się zaczyna ale ja będę tam ok. 8.00-9.00(zaczyna się ok 7.00-8.00). Potrwa pewnie podobnie jak poprzedni, więc do ok. 14.00

 

pozdrawiam ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to IMO na ten bajzel nie opłaca się przyjeżdzać z poza kraka. mało sprzwedających, towaru jeszcze mniej ;). Moja ocena całej giełdy w skali 1-5 => 2. Jak chcesz kupić siakieś ciuchy na moto to może znajdziesz coś dla siebie ale jeśli częsci lub tym bardziej całego sprzęta to nie masz po co przyjeżdzać - strata czasu i pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to IMO na ten bajzel nie opłaca się przyjeżdzać z poza kraka. mało sprzwedających' date=' towaru jeszcze mniej Sad. Moja ocena całej giełdy w skali 1-5 => 2. Jak chcesz kupić siakieś ciuchy na moto to może znajdziesz coś dla siebie ale jeśli częsci lub tym bardziej całego sprzęta to nie masz po co przyjeżdzać - strata czasu i pieniędzy Sad[/quote']

Jest w tym trochę prawdy, ale mam nadzieję,że imprezka się rozwinie i będzie coraz lepiej. Ja czekam na ten bazar z utęsknieniem bo szukam jakiej kurtałki na moto a pozatym to bazar lokalny i nigdzie nie trzeba jeżdzić aby coś kupić. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić siakieś ciuchy na moto to może znajdziesz coś dla siebie ale jeśli częsci lub tym bardziej całego sprzęta to nie masz po co przyjeżdzać - strata czasu i pieniędzy

 

 

Jadę z myślą o kupnie butów crossowych....kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...