Skocz do zawartości

chopper z ogara


niagara
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby zarzucil lakier ladny , bak w stylu "łezka" to by bylo calkiem fajnie malym kosztem. Tak jak to powiedzial enduroguy , nie kazdy ma forse na malego choperka. Moze koles spelnil swoje marzenia? a moze poprostu chce zarobic ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niegustuje w choppach ale jestem pełen podziwu dla osoby przerbiającej, ile musiała mieć zapału i zacięcia by zrobić to to.

Co wcale tak tragicznie niewyszło. Wstawić silnik 600ccm Vke to odrazu było by co innego ;)

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda że się postarał ale:

-Efekt końcowy mi się niezbyt podoba.. :roll:

-To nie ma szansy dobrze jeździć ponieważ tak długie zawieszenie i tak wielki kąt główki ramy bedzie powodował praktyczny brak strerowności.

-Cena jest zabójcza

-Silnik niezbyt spisze się w swojej roli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. To przednie zawieszenie wydaje mi sie zbyt wiotkie.

A po mocniejsze ? Przeciez ta maszyna jest zrobiona odgórnie na zachodnie drogi. A docelowo na wysyłkę do USA... Jesse, zacznij sie bać ... Dni WCC zostały policzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda że się postarał ale:

-Efekt końcowy mi się niezbyt podoba.. :roll:

-To nie ma szansy dobrze jeździć ponieważ tak długie zawieszenie i tak wielki kąt główki ramy bedzie powodował praktyczny brak strerowności.

-Cena jest zabójcza

-Silnik niezbyt spisze się w swojej roli...

 

Co do efektu koncowego to kwestia gustu. Mnie sie podoba, Tobie nie.- Wiadomo ze nie bede tak sterowny jak enduro, ale napewno da sie spokojnie jezdzic.

jak bys policzyl wszystkie wydatki to stwierdzilbys ze to wcale nie jest taka wysoka cena.

Co do silnika to przy tym moto gosc ma duze pole do popisu. Ma tyle miejsca ze od "rakiety" moze silnik wstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...