Skocz do zawartości

scigant


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam z tylu 120 z przodu 100 i na serio w zakret ostro az zamkne oponke i . Choc przyznam ze raz wywalilem na zakrecie jak sie za ostro zlozylem. do kolana jeszcemi brakuje ale moze niedlugo :mrgreen: :mrgreen: :lol: z tylu mam oponke dunlopa z prozdy pirelli i jakos idzie:) Ale przyznam ze na 125 mozna juz o wiele wiele wiecej zrobic . jezdzilem na kumpla 125 i tym to juz mzona poszalec ehhh przydala by sie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max rozmiar do rs z roków 92-98 to 130...wąziutkie.Ty piszesz, że na tej TS to sie wszystko da może to jest najlepszy motocykl jaki produkowano?i do terenu,i do ostrej jazdy w zakrętach...spoxik

Sorki ale jezeli sie na scigaczu nie potrafisz zlozyc to to swiadczy tylko o tym ze cienko jezdzisz ;) . Mialem 2 porzadniejsze sprzety no to o nich pisze, przeciez logiczne ze nie bede pisal np. o Suzuki Dr650 bo nia nie jechalem :) . Dt'tka zrobilem 1000km i jeszcze zdania sobie nie wyrobilem na jej temat. A co do TS to nigdy mnie nie zawiodla i ja lubie. To inaczej- na simsonie sie da.... Po prostu mnie smieszy skoro na scigaczu sie nie da skladac w zakretach. To co fajnego w takiej 50cc?? Czy kupuje sie takie tylko ze wzgledu na wyglad? Jesli tak to sorki pomylilem sie. Myslalem ze tym mozna troszke poszalec na szosie. a wg. Ciebie te sprzęty mają własciwosci na szosie jak kazde endro od 50cc w gore.... No to jakby sie ktos zastanawial co kupic enduro czy scigacza niech to przeczyta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigacz 50 jest do jeżdżenia po szosie ale bez przesadyzmu-nie jest to motocykl którym wszystko zrobisz...proste że jednym z argumentów kupna Rs'ki byl dla mnie wygląd,lubie gdy ludzie zwracają na mnie uwage i lubie jak ktoś mnie zapamiętuje w szczególności po marce i modelu moto.Bop potem jedzie taki scigacz i mówią że ten mial takiego samego iitp.a do wyglupiania kupi sie jakąś 600 :| a nie wszystkie enduro zwracają taką uwage jak plastiki :roll: Myslisz, że po co sobie ludzie kupują ogólnie motocykle?proste, że chodzi o pewną forme szpanu-nie oklamujmy się,nikt mi nie wciśnie kitu, że jeździ dla siebie.To po co tak pucucją i tuningują? :roll:

 

Ps.W każdym z nas drzemie troche szpanu i ochoty do ''lansowania'' się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co tak pucucją i tuningują?

No wiesz ja myslalem ze tuninguje sie sprzety zeby mialy lepsze osiagi i lepiej sprawdzaly sie w swoim zywiole (przynajmniej ja tak robie). Pozatym jak cos zrobie w moto to mi sie milo robi i ani razu nie robilem czegos z mysla czy bedzie sie podobalo komus innemu :roll:

 

W takim razie jest tak: Enduro 50cc polatasz po asfalcie i w terenie mozna pokatac. SCigacz 50cc jest tylko na szose i do lansowania sie ;) . Mimo iz nie lubie scigaczy nie zgodze sie z tym.

nikt mi nie wciśnie kitu' date=' że jeździ dla siebie[/quote']

Przykro mi ale nie jezdze motocyklem dla kolezanek :) . Jakbym tak katał to bym kupił cos zarejestrowanego na 50cc bo jest male prawdopodobienstwo spotkania kogos w lesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najwazniesjza jest jazda dla przyjemnosci . zrobc sobie wycieczke itd:) Wkoncu co jak co ale 50ccm niema zabardzo czym szpanowac:) U mnie w okolicy kolesie maja cbr900 i inne sprzety wiec lepiej sie niekompromitowac pod disco hhehe DLpzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scigacz 50 jest do jeżdżenia po szosie ale bez przesadyzmu-nie jest to motocykl którym wszystko zrobisz...proste że jednym z argumentów kupna Rs'ki byl dla mnie wygląd' date='lubie gdy ludzie zwracają na mnie uwage i lubie jak ktoś mnie zapamiętuje w szczególności po marce i modelu moto.Bop potem jedzie taki scigacz i mówią że ten mial takiego samego iitp.a do wyglupiania kupi sie jakąś 600 :| a nie wszystkie enduro zwracają taką uwage jak plastiki :roll: Myslisz, że po co sobie ludzie kupują ogólnie motocykle?proste, że chodzi o pewną forme szpanu-nie oklamujmy się,nikt mi nie wciśnie kitu, że jeździ dla siebie.To po co tak pucucją i tuningują? :roll:

 

Ps.W każdym z nas drzemie troche szpanu i ochoty do ''lansowania'' się...[/quote']

Tyy to zamiast moto było sobie kupić nowy dres ...

Ja mam moto i tak jak wiekszość osób w moich kręgach nie po to by łądnie wyglądały tylko zeby ładnie jeździły miały buta ,mi na wyglądzie .... no może źle sie wyraziłem na lansowaniu sie po mieście aż tak nie zależy,to już troche przesada kupować moto by sie innym podobał i go zapamiętywali ,bez obrazy ale twojego ściga mogą zapamiętać jako tego z pierdzącym odgłosem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee dobre :D W rzeszowie chyba wileu wychodzi z tego zalozenia coty bo nieiwdac unas tak wielu lansujacych sie:) Czasami jakis kolo da na jedno z pod swiatel ale to zadkosc:) Wogule w Rzeszowie na ulicach wiadac malo moto w porownaniu do np warszawy ,, a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Derbi GPR50RR i zrobiłem na nim w ciągu 2 lat blisko 30.000km. Ani razu nie miałem z nim kłopotów. Solo po odblokowaniu (10-15 minut pracy) napędzał sie do licznikowych 110km/h. W 2 osoby prędkośc max spadała do około 95-100km/h (licznikowe). Eksploatowałem go na Pb98 i oleju syntetycznym Aral 2T.

Osobiście mógłbym go polecić kazdemu kto chce uczyć się jazdy zanim zrobi prawko kat A i przesiądzie się na większe moto.

Moto jest małe, lekkie, dość szybkie , bardzo zwrotne i ekonomiczne (mój palił średnio około 3,5l/100km mimo, że był dość ostro eksploatowany).

Zawieszenie rewelacyjne podobnie jak hamulce.

Trzeba jednak pamietac że to nadal tylko 50ccm.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...