Skocz do zawartości

Zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle mam problem z umieszczeniem postu w odpowiedniej kategorii bo nie mam pojecia w ktorej powinien sie znalezc ale licze na to ze moderatorzy sie tym zajma jesli kategoria jest zla...

 

Moje pytanie jest nastepujące. W jaki sposob mozna zabezpieczyc motocykl zabytkowy przed kradzieza? Myslalem o AC ale to tylko dla pojazdow mlodszych jak 10lat (niestety). Moze znacie jakies sposoby albo rodzaje zabezpieczen??

 

Licze na Waszą pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najlepiej miec garaz z solidnymi drzwiami i klodka  

 

Najlepiej, ale niestety nie mam takiego luksusu poniewaz mieszkam w bloku... :cry:

 

Myslalem o AC ale to tylko dla pojazdow mlodszych jak 10lat (niestety

 

 

???

a niby dlaczego ??!!

 

Tak mi powiedzieli w ubezpieczeniach. Ze ubezpieczenie AC nie jest praktykowane w pojazdach starszych niż 10 lat poniewaz nie da sie jednoznacznie ustalic wartosci pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę nie ma zabezpieczenia na 100 %. JAk chcesz spać w nocy spokojnie, to załatw sobie lepiej garaż (nie koniecznie samemu - zawsze możesz się zrzucać z kilkoma ludźmi). W garażu żaden pijaczek ci nie urwie lusterka ani nie przewróci maszyny - pomyśl o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak delikfent chce zajac sie stacyjka to po 1.

 

Centralka alarmu ma wbudowany czujnik drgan ktory jest mozliwosc regulacji czulosci. im bardziej podkrecony to bardziej reaguje na reakcje delikfenta z zewnatrz na motor i zalancza sie wtedy alarm.

 

Jezeli chodzi o stacyjke zrobilem tak.

 

Jezeli proba jest wsuniecia kluczyka, alarm sie ON

Jezeli kluczyk jest wsuniety i chce koles wlaczyc moto, odcina mu zaplon.

 

bo 1. w stacyjce to swiatla.

2. zaplon i swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...