Skocz do zawartości

Wymiana opon bez centralnej


Rekomendowane odpowiedzi

witam

asfalt mnie nudzi niedlugo zmieniam kapcie enduro na klocki bo ostatnio ostro katam w terenie a na uniwerslanych kiepsko sie lata ale mam problem jak zdjac kol(a) bez centralnej stopki jak zdjac lancuch bez zapinki :roll: :roll: jakiej grubosci powinny byc klocki (uzywki) aby dawaly rade na piasku i czy kostka powinna byc duza ale nie za duzo jej czy drobna ale wiecej kostek

robil ktos sam stojak podpierajacy tylni wahacz wyglada na prosty a w sklepie wolaja pare stow za taki prosty :twisted: :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pospawałem sobie taki taboercik :banghead: pochylam moto ktos podkłada go pod osłone silnika i razem stawiamy moto.ale raczej u ciebie to bedzie cieeezko :D mozesz na zwykłym metalowym sztywnym krzesle to zrobic! stojak jak sie patrzy! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj moze jakiegos solidnego pienka . Ja tak robie od czasu kiedy Dt by mi spadla ze skrzynki od browaru . I na pienku zachowala rownowage bez dwoch kol wiec nie potrzebne mi stojaki za 100 , chyba ze sam kiedys taki zrobie. Mozna wziac tez jakies cegly . Co do kostek najlepiej szukaj na bazarach mozna niezle stargowac!!! Bo na allegro to niekotrzy maja ceny jak z kosmosu ( w porownaniu z bazarowymi). Co do wysokosci kostkki to mysle ze ca 10 mm wystarczy , a co do szerokosci lacza to u nas 600tkowicze maja 140 -130 oponki szerokie.

 

:arrow: Koski :arrow: tak trzymac , nie wiem czy miales okazje juz katac na kostach ale uwierz lata sie o niebo lepiej !! Jazda w terenie staje sie poezja :lol: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w terenie staje sie poezja  

Tylko uwazaj na mokrym asfalcie i na... rondach, bo mozna wykrecic ladnea 180", polozyc motor na srodku drogi i polamac wyswietlacz w telefonie, poczym ruszyc po prad :D :lol: (prawda Płocho? :banghead: ). Aha jezeli chcesz juz zdjac ten lancuch to musisz wybic po prostu jedno ogniwo wykorzystujac do tego mlotek + narzedzie wezsze od ogniwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ku*wa ludzie weźcie się rozwijajcie i inwestujcie trochę w siebie i swoją pasję!! Całe życie będziecie sanek używać, pniaków, kołków, cegieł i ch... wi czego jeszcze??

 

Profesjonalna kobyłka kosztuje 150 zł i starcza na 10 lat (moja będzie właśnie kończyć 10 lat i przeżyła kilkanaście motocykli). Kupujesz, uzywasz, podnosisz, opuszczasz.

 

Kupcie podnośnik do enduraka, przyda się zawsze i wszędzie. Jak nie będzie moto to będzie sobie można w kuchni postawić i śniadanie na nim zjeść myśląc o motocyklu.

 

Serio mówię - nie ograniczajcie się tym, że nie ma kasy. Kasa zawsze się znajdzie, a nic tak nie cieszy jak rozwijanie się!

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa ludzie weźcie się rozwijajcie i inwestujcie trochę w siebie i swoją pasję!! Całe życie będziecie sanek używać, pniaków, kołków, cegieł i ch... wi czego jeszcze??  

 

Profesjonalna kobyłka kosztuje 150 zł i starcza na 10 lat (moja będzie właśnie kończyć 10 lat i przeżyła kilkanaście motocykli). Kupujesz, uzywasz, podnosisz, opuszczasz.  

 

Kupcie podnośnik do enduraka, przyda się zawsze i wszędzie. Jak nie będzie moto to będzie sobie można w kuchni postawić i śniadanie na nim zjeść myśląc o motocyklu.  

 

Serio mówię - nie ograniczajcie się tym, że nie ma kasy. Kasa zawsze się znajdzie, a nic tak nie cieszy jak rozwijanie się!  

 

pzdr

Dominiku ja mam 15 lat rozne inne Hobby typu street/trial na rowerze oraz gra na perkusji i gitarze i zawsze mam wydatek na cos co bedzie mi sie przydawalo w sumie prawie codziennie, a stojak wykorzystuje w najlepszym wypadku raz w miesiacu. 150zl to wbrew pozorom dla mnie sporo, ale chyba nad stojakiem zaczne sie zastanawic, bo gdyby mi motor pier*olnal na ziemie to koszty naprawy byly by prawdopodobnie wyzsze od ceny stojaczka.

Całe życie będziecie sanek używać, pniaków, kołków, cegieł i ch... wi czego jeszcze??

Całe zycie przedemna :D . Mam nadzieje ze stojaka sie dorobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy wpadnij to Ci pozycze :D Ja dalem 130 za stojaczek w Rapidzie i jest spoko :banghead:

 

Tylko uwazaj na mokrym asfalcie i na... rondach, bo mozna wykrecic ladnea 180", polozyc motor na srodku drogi i polamac wyswietlacz w telefonie, poczym ruszyc po prad   (prawda Płocho?  ).

 

A Ty jak zawsze :(

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa ludzie weźcie się rozwijajcie i inwestujcie trochę w siebie i swoją pasję!!

 

Ja się rozwinąłem. W garażu na belce od dachu mam zawieszoną solidnie pętlę z łańcucha. Na niej wieszam taki łańcuchowy podnośnik ręczny (flaszenzug - dla wtejemniczonych) i na hak nadziewam motocykl. Mogę sobie podnieść przód, tył, albo cały sprzęt. Podnośnik do kupienia w marketach budowalnych też o okolicach 150 zł (jak kobyłka) i do tego uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu na belce od dachu mam zawieszoną solidnie pętlę z łańcucha. Na niej wieszam taki łańcuchowy podnośnik ręczny (flaszenzug - dla wtejemniczonych) i na hak nadziewam motocykl. Mogę sobie podnieść przód' date=' tył, albo cały sprzęt. Podnośnik do kupienia w marketach budowalnych też o okolicach 150 zł (jak kobyłka) i do tego uniwersalny.[/quote']

Po co targać na łańcuchu motocykl :roll: jak za 150zł kupisz normalny stojak crossowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...